המדריך לקניית קלארקס בזול באינטרנט

לוגו קלארקס

הנעליים של קלארקס (CLARKS) נחשבים לנעליים של אחת מחברות הנעליים הטובות והנוחות בעולם. מדובר באחת מחברות הנעליים הותיקות בשוק עם נוחות יוצאת דופן ומראה אלגנטי מרשים במיוחד. יש הרבה אנשים שזו הנעל היחידה שהם מוכנים לנעול.

איפה לקנות נעלי קלארקס?

אנחנו ממליצים לנסות לקנות את הנעליים של קלארקס מאמזון. למרות שניתן לקנות אותן בישראל יש יתרונות גדולים בקנייה של נעלי קלארקס באמזון. הייתרון הגדול ביותר של קנייה של נעלי קלארקס מאמזון הוא בכך שהמחירים של הנעליים שם הם ברוב המקרים זולים באופן משמעותי לעומת המחירים של הנעליים הללו בישראל. קנייה של הנעליים מאמזון הופכת את האפשרות ללכת עם הנעליים הנוחות האלו ליותר סבירה.

ייתרון הנוסף של קניית נעלי קלארקס מאמזון הוא שהמבחר של הנעליים דרך אמזון הוא הרבה יותר גדול ומגוון מהמבחר שאתם תמצאו בחנויות בארץ. בארץ אין חנויות ייעודיות של קלארקס ולכן המלאי של הנעליים בחנות הוא מאוד מוגבל. לעומת זאת באמזון באינטרנט יש מגוון גדול כולל דגמים שבכלל לא משווקים בישראל.

לקניית נעלי קלארקס מאמזון

הייתרונות של קנייה מאמזון

שאני קונה מוצר דרך אמזון אני יודע שיש מאחורי גב של חברה חזקה וגדולה שתדאג שאני אקבל את השירות הטוב ביותר. הסיבה שאמזון מצליחים כל כך בעולם קשורה לרמת השירות הגבוהה כל כך שהם מספקים. אני יודע מהניסיון שלי ומאנשים רבים אחרים שאם תהיה איזה שהיא בעיה עם המשלוח או עם המוצר אמזון ידאגו שאני אצא מרוצה. הרבה מאוד פעמים אמזון פשוט מחזירה את הכסף למי שמתלונן על בעיה בלי לבקש ראיות והוכחות. כל הישראלים שקונים מאמזון ונזקקים לשירות שלהם, מופתעים לגלות את רמת השירות שהיא שונה לגמרי ממה שאנחנו מכירים בדרך כלל בישראל. החוויה של הקנייה עם אמזון החזירה לי את האמון בקנייה באינטנרט. בתקופת הקורונה הייתה ירידה מסויימת באפשרות המשלוחים מאמזון לישראל, אבל כשזו הסתיימה הייתה חזרה גדולה של משלוחים לישראל, והשמועות אפילו אומרות שיש סיכוי לחזרה של המשלוח חינם.

נעלי קלארקס

עוד אחת הסיבות שבגללן מאוד נוח לקנות מאמזון היא שאני יודע מראש מהו המחיר הסופי של התשלום ברגע שאני מבצע את הקניה. בניגוד להרבה מערכות קניה אחרות מחו"ל שבהם יכול להתברר שאני אצטרך להוסיף כסף על המשלוח או על המיסים, בקניה מאמזון, החברה מתחייבת שהמחיר בקופה הוא סופי. אם המחיר של המשלוח והמיסים יהיו גבוהים יותר מאשר המחיר שנגבה ממני, אמזון מבטיחים שהעלויות הנוספות יהיו על חשבונם. בקנייה מחו"ל, העובדה שאני יודע שזהו המחיר הסופי מקלה מאוד על ביצוע ההזמנה.

עוד על חברת קלארקס

חברת קלארקס (CLARKS) היא חברה בריטית שנוסדה בשנת 1825 אחרי שהאחים קירוב וג'יימס קלארק הצליחו לעשות נעליים מעור של כבש. הנעליים האלו היו באותו זמן המצאה יוצאת דופן של נעליים ברמה מאוד גבוהה. בעצם עד היום החברה מייצרת נעליים בשיטה מאוד דומה לשיטה ששני האחרים המציאו לפני כמעט מאתיים שנה. כמובן, שהיום החברה משתמשת בכל השיטות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ליצירת הנעליים המיוחדות האלו. החברה נחשבת לאחת החברות המתקדמות טכנולוגית בין החברות לייצור נעליים.

החברה מתגאה היום בכך שהיא עושה מחקר מאוד מקיף על הרגליים של אנשים וכך היא בונה את המגוון הגדול של הנעליים שלה. המגוון של הנעליים של קלארקס הוא מאוד גדול והנעליים מותאמים לגילאים השונים של האנשים, החל מתינוקות וכלה בזקנים. הם מנתחים היטב את הצורה שבה אנשים עומדים, נחים הולכים ורצים ומשנים כל הזמן את הנעליים שלהם. באמת, כל מי שנועל את הנעליים של קלארקס יודע שהנעליים האלו יוצרים נוחות יוצאת דופן. בשנים האחרונות קלארקס מוציאים עוד ועוד נעליים אופנתיות בקו מאוד עכשווי.

בבריטניה מקובל מאוד לקנות את נעלי קלארקס לילדים כנעלי בית ספר, וניתן לראות הרבה מאוד ילדים שמסתובבים עם הנעליים האלו. הנעליים האלו הן חזקות וטובות ויכולות להשמר לכל עונת הלימודים.

היום חברת קלארקס היא אחת החברת הבינלאומיות המובילות בתחום הנעליים. היא הרוויחה בשנת 2012 באזור 150 מיליון לירות שטרלינג, והיא נמצאת בין חמישים החברות הגדולות של בריטניה. בשנים האחרונות חברת קלארקס העבירה את רוב הייצור שלה להודו. רוב המכירות של החברה היום הם בינלאומיות והיא מצליחה למכור הרבה מאוד מהנעליים שלה במזח הרחוק.

דגמים מפורסמים של קלארקס

יש מספר נעליים אייקוניות של חברת קלארקס שהפכו עם השנים לנעליים מבוקשות מאוד שמזוהות מאוד עם החברה.

  • מגפיים מדבריות DESERT BOOTS. זהו אחד הדגמים הותיקים ביותר של חברת קלארקס שיוצר על ידי נתן קלארק עוד בשנת 1950. מאז, הנעל עברה שיפורים טכניים שהתאימו אותה ליכולות מודרניות, אבל הדגם הזה נשאר מאוד דומה לעיצוב המקורי משנות החמישים. כיום, זהו הדגם המזוהה היום ביותר עם החברה, והרבה אנשים שאומרים שהם מחפשים נעלי קלארקס בעצם מתכוונים לדגם הזה.
  • נעלי Nature. זוהי נעל מסוג של ספורט קז'ואל היברידית שיוצרה לראשונה בסוף שנות השמונים. בשנים האחרונות חברת קלארקס עיצבה וחידשה את הנעל הזו מחדש והוציאה אותו שוב פעם לשוק.
  • נעלי Trigenic Flex. זוהי הנעל המודרנית ביותר של החברה עם מבנה חדש ומעניין שמביא את הנעליים לרמה חדשה לגמרי של נוחות.
  • נעלי Wallabee. זוהי נעל בסגנון מוקסין שהחברה התחילה לייצר בשנת 1967, על בסיס של נעל אחרת שחברה אחרת ייתרה ואחר כל נקנתה על ידי חברת קלארקס. מעניין לציין שבסידקה שובר שורות, הגיבור וולטר וויט משנה לאט לאט את כל פריטי הלבוש שלו מלבוש של איש משפחה מהוגן ללבוש שמתאים יותר לדמות החדשה שלו, אבל לאורך כל הסידרה הוא נועל את הדגם הזה של הנעליים.

קנייה נעימה.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה