תיקים של הרשל (Herschel) בזול מאמזון

התיקים של הרשל הם אחד הדברים היפים ביותר שאפשר למצוא באוניברסיטאות ומקומות של צעירים בשנים האחרונות. אלו תיקים עם עיצוב מיוחד ונוסטלגי ונוחות גדולה שלא ניתן למצוא בתיקים אחרים.

הבעיה היא שהתיקים האלו ממש יקרים בישראל וגם קשה למצוא את המגוון הגדול של התיקים של החברה בכמעט אף חנות בישראל.

לכן, אנחנו ממליצים לקנות את התיקים של חברת הרשל באמזון. אמנם באמזון אתם תצטרכו לשלם גם על המשלוח והעובדה הזו מייקרת את הקנייה, אבל הניסיון מראה שכמעט תמיד יהיה יותר זול לקנות את תיקי הרשל מאמזון גם עם התוספת של המשלוח לעומת קנייה בארץ.

לקניית תיקים של הרשל באמזון

התיקים של Herschel

לוגו של חברת Herschel

ההיסטוריה של Herschel 

חברת הרשל היא חברה מאוד חדשה בתחום והיא קיימת רק משנת 2009. העובדה הזו היא מפתיעה כי התיקים של החברה הצליחו להפוך במשך השנים האחרונות לסימן היכר ברור של אופנה צעירה ואינטנלגנטית. בשראל התיקים של החברה התחילו בעיקר אצל סטודנטים אבל מהר מאוד הפכו להיות נחת הכלל. עדיין ניתן למצוא אותם יותר אצל צעירים.

החברה נוסדה על ידי האחים לינדון וג'ימי קורמארק מהעיר ונקובר שנמצאת בחלק המערבי של קנדה. ההתרחבות של החברה הייתה מאוד מהירה ומפתיעה וכבר בשנת 2016 היו לחברה מעל עשרת אלפים נקודות מכירה ברחבי העולם. התיקים של Herschel הפכו ברחבי העולם כולו לסימן היכר בולט של אופנת היפסטרים.

השם הרשל אמנם נשמע יהודי, אבל בעצם הוא השם של העיירה בקנדה שבה גרה משפחת קורמארק בשלושת הדורות האחרונים בתוך חבל ססקצ'ואן שבקנדה. הבחירה להיקרא בשם שמייצג נוסטלגיה מתאימה לתפיסה העצובית של החברה שמשלבת פריטים נוסטלגיים בתוך העיצוב של המוצרים. הלוגו של החברה מצליח גם הוא לשלב בין מראה נוסטלגי של לוגואים של חברות ותיקות עם עיצוב מודרני.

מה מיוחד בתיקים של Herschel?

העיצוב של התיקים מיוחד בשילוב מאוד מרשים בין נוסטלגיה אמריקאית למראה מאוד מודרני. כל העיצובים כולם כוללים פרטים שקיבלו השראה מתיקים מוכרים שהיו בעבר אבל המראה הכללי הוא מאוד עכשווי. השילוב הזה מצליח ליצור תיקים ופריטי לבוש שקשה מאוד לשייך אותם לתקופה מסויימת ולכן יש רושם שהם על זמניים. התיקים מעוצבים באופן מאוד נוח, והם מיועדים ללבישה יום יומית, לאנשים שצריכים את התיק כחלק מאורח החיים שלהם ולא רק לטיולים.

לחברת Herschel יש גם סט של מוצרים שנקרא מוצרי סטודיו (STUDIO COLLECTION) שבו יש פריטים עם עיצוב יותר מוקפד ויוצא דופן. בניגוד לתיקים הקלאסיים שיש להם מראה מאוד אמריקאי, התיקים האלו קיבלו השראה מכל רחבי העולם. המראה של התיקים האלה הוא לא קובנציונאלי ומתאים למי שמחפש משהו ייחודי ובולט.

בשנים האחרונות חברת Herschel התחילה לייצר גם תיקים בשביל ילדים, אחרי שבשלב הראשון הם הגדירו את התיקים שלה כמיועדים בעיקר לאנשים צעירים בגיל שבין 18 לבין 35. האופנה של הילדים שומרת על העיצוב המיוחד של התיקים של הרשל, אבל כוללת צבעים שמתאימים יותר לילדים, והעיצוב שונה קצת כדי ליצור נוחות שונה שמתאימה לגיל הצעיר.

תיק של Herschel

קניית תיקי הרשל באמזון

מחיר ומבחר של תיקים

ההמלצה שלנו לבדוק את האפשרות של קניית התיקים היפים של הרשל באמזון מתבססת על שני פרמטרים חשובים. הראשון כמובן הוא המחיר. המחירים של התיקים של הרשל בישראל יכולים להיות מאוד יקרים ויש סיכוי גדול למצוא את התיקים של הרשל באמזון במחיר הרבה יותר נוח. אמנם, אמזון לוקחת גם כסף עבור המשלוח של התיקים אבל עדיין יש סיכוי גדול שהמחיר של התיק כולל המשלוח מאמזון ייצא יותר זול מאשר המחיר של התיקים האלו בארץ.

ייתרון נוסף שיש בקנייה מאמזון הוא המבחר. הרבה מאוד פעמים כשבאים לקנות את התיקים של הרשל מכל מיני חנויות בארץ נתקלים במבחר מאוד מצומצם. באמזון בדרך כלל המבחר יהיה הרבה יותר גדול. אם תצליחו למצוא באמזון תיק של הרשל שהיבואנים לא מביאים לישראל, אז יש לכם סיכוי גדול מאוד לתיק ייחודי שלאף אחד אחר בסביבה שלכם לא יהיה.

שירות לקוחות

הקנייה מאמזון היא חוויה טובה מאוד בפני עצמה. היום יש לאמזון גם ממשק בעברית שהופך את חווית הקנייה מאמזון להרבה יותר פשוטה ונוחה מפעם. אמזון גם ידועה בזכות הדאגה חסרת הפשרות של ללקוחות שלה. כשאתם קונים מאמזון אתם יכולים להיות בטוחים שאתם לא קונים זיוף אלא אתם מקבלים סחורה מקורית וטובה. כל מוכר באמזון יודע שאם הוא יקבל ביקרות גרועה על הקניות שלו הוא לא יוכל להמשיך למכור באמזון. האמת היא שמוכרים רבים טוענים שאמזון קשוחה מדי עם המוכרים שלה אבל לנו כצרכנים יש רק ייתרון מהיחס הזה.

הרבה אנשים חוששים לקנות באינטנרט בגלל שהם מפחדים שאם תהיה להם בעייה לא יהיה למי לפנות. הסיבה שאמזון הצליחו להפוך לענקית קנייה כל כך גדולה היא בגלל שהם הצליחו להתגבר על החשש הזה. שירות הלקוחות של אמזון הוא פשוט מדהים. ישראלים שנפגשים עם שירות הלקוחות הזה כשהם צריכים אותו נשארים פשוט בהלם. כל בעייה שתהיה לכם עם המוצר או עם המשלוח תטופל על ידי אמזון במהירות ובצורה טובה ואם הם לא יצלחו לפתור את הבעייה במהירות הם בדרך כלל יזכו אתכם בלי לשאול יותר מדי שאלות.

לפעמים אנשים חוששים לקנות מאמזון גם בגלל שהם חוששים שבקנייה באינטנרט הם עלולים לשלם בסופו של דבר יותר כסף. הם חוששים שבסופו של דבר יהיה תשלום נוסף על המיסים או על המשלוח ואמזון תחייב אותם בסכומים נוספים. אמזון באופן יוצא דופן מתחייבת שהמחיר שאתם משלמים בקנייה יהיה המחיר הסופי ובשום מקרה היא לא תבקש מכן להוסיף עוד סכום. אם יתברר שהמחיר של המיסים היה יותר גבוה מאשר המחיר שהם גבו הם ייקחו את ההפסד הזה על עצמם. אבל כמובן, אם יתברר שהמחיר של המיסים היה גבוה מדי, הם יחזירו לכם את ההפרש.

יכו להיות שהתיק של הרשל יהיה בתוך המבצע של משלוח חינם מעל 49 דולר ואז לא תצטרכו בכלל לשלם על המשלוח אלא רק על המיסים אם התיק יותר יקר מ75 דולר.

הקנייה באמזון היא באמת חוויית קנייה אחרת מכל קנייה אחרת שיצא לכם לעשות ברשת האינטנרט.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה