קניית מוצרי אולפלקס (olaplex) בזול מאמזון

מוצרי טיפוח השיער של אולפלקס זוכים בשנים האחרונות להצלחה מאוד גדולה אצל צרכנים וצרכניות שרוצים לטפח באופן מודע את השיער שלהם. גם ההתעניינות באולפלקס בישראל עולה עם השנים. הרבה אנשים למדו על היעילות של אולפלקס כשהם הלכו למספרה או למעצב שיער אבל עם הזמן החברה התחילה למכור את המוצרים שלה גם למגזר הפרטי. קנייה של המוצרים לבית נותנת תחושה של סלון יופי בבית.

הבעיה היא שהמחיר של המוצרים של אולפלקס הוא לא מחיר זול במיוחד. למרות המחיר היקר הרבה אנשים מוכנים להוציא את ההוצאה הנוספת בשביל להרוויח את המוצר הנהדר הזה. בארץ המחיר של מוצרי אולפלקס לשיער הוא הרבה יותר יקר מאשר המחיר שלהם בחו"ל ולכן אנחנו ממליצים לקנות את מוצרי OLAPLEX מאמזון בארצות הברית.

לקניית מוצרי אולפלקס באמזון

כשקונים מאמזון אתם תקבלו במחיר הסופי את המחיר כולל משלוח. גם אחרי משלוח המחיר של מוצרי אולפלקס באמזון הוא יותר זול מאשר המחיר של הקנייה שלהם בישראל. אבל אם אתם רוצים להוזיל עוד יותר את המחיר ליחידה כדאי לקנות יותר ממוצר אחד של OLAPLEX. חשוב לשים לב שאם המחיר יעלה על 75 דולר אמזון יחשבו לכם גם את המחיר של תוספת המע"מ בחישוב הסופי של התשלום, ולכן בדרך כלל הכי משתלם לקנות את כמות המוצרים האפשרית שתצא פחות מ75 דולר.

עוד על מוצרי אולפלקס.

אולפלקס מס. 3-7

מה זה אולפלקס?

אולפלקס היא חברה שמבוססת על מחקר שני כימאים: ד"ר אריק פרסלי וד"ר קרייג הוקר. שני החוקרים האלו נשכרו לחקור את הדרך הטובה ביותר להצליח לתקן שיעור פגום בלי שהיה להם שום ניסיון קודם בעולם הכימי של טיפוח השיער. העובדה הזו גרמה להם לפתח מוצר ייחודי שמשתמש בחומרים אחרים לגמרי מאשר החומרים שמקובלים בכל תעשיית טיפוח השיער. זה מקרה קלאסי שבו הגעה של אנשים מחוץ לתחום פותחת אפשרויות חדשות שעד עכשיו לא נחקרו.

חלק גדול מהייחודיות של התכשירים שלהם הוא שהם לא מכילים בכלל שומן או סיליקון ולכן נותנים תחושה אחרת לגמרי לשיער. הרבה אנשים שהתייאשו לגמרי מכל המוצרים האחרים לשיעור גילו שדווקא המוצרים של אולפלקס גרמו להם גם להיראות טוב וגם להרגיש טוב. אנחנו ממליצים לכולם לנסות לפחות פעם אחת את המוצרים האלו.

אולפלקס פועל באופן שונה מדרך הפעילות של מרככים רגילים לשיער. הפעילות של חומרים כמו מרככים היא בעיקרה פעילות קוסמטית של ייפוי השיער, ולעומת זאת אולפלקס גורם לשיער ליצור קשרים כימיים חדשים שמחדשים את השיער. הפעילות של אולפלקס היא פנימית לשערה ולא פועלת רק על הצדדים החיצוניים שמקיפים אותה.

סוגי אולפלקס השונים

לחברת אולפלקס יש מספר מוצרים שמשמשים למטרות שונות. החברה חילקה את המוצרים שלה מאחד ועד שבע כשכל אחד מהמוצרים שונה במקצת מהמוצרים האחרים, למרות שכולם הם מוצרים משלימים אחד לשני ומבוססים על אותן נוסחות כימיות. אחד היתרונות של קנייה מאמזון היא שאפשר לקנות מוצרים שונים עם מבחר גדול כשבארץ במספרות בדרך כלל המבחר הרבה יותר קטן.

  • opalex no.1 ו- opalex no.2 מיועדים לשימוש מקצועי במספרות. שני החומרים האלו נותנים בשילוב שלהם את התיקון הבסיסי שהשיער צריך מדי פעם.
  • opalex no.3 – טיפול שבועי שנועד לשמר את המראה, הצבע והחיוניות של השיער בין הביקורים שלכם במספרה. הטיפול של המכשיר הוא לפני חפיפיה וצריך לשים אותו על השיער לפחות לעשר דקות. יש כאלו ששמים אותו אחרי הרטבת השיער סגור למשך הלילה כדי לדאוג שכל השערות קיבלו מהחומר.
  • opalex no.4 – זהו השמפו היומיומי של החברה שמיועד להקנות לשיער חוזק ולחות
  • opalex no.5 – זהו המרכך של החברה שמצליח לתקן ולהבריק את השיער בלי לתת לו תחושה של משקל עודף כמו הרבה מרככים אחרים.
  • opalex no.6 – קרם לשיער שמונע מהשיער להיראות עייף וחולני. הקרם פועל טוב למשך 72 שעות אחרי המריחה שלו והוא טוב לכל סוגי השיער כולל שיער צבוע או שיער שעבר טיפולים כימיים שונים. כדי להשתמש צריך למרוח כמות קטנה על שיער יבש, והתוצאה היא תחושה של שיער נעים ורך.
  • opalex no.7 – המוצר החדש ביותר של החברה. שמן לשיער שמצליח לגרום לשיער לקבל ברק יוצא דופן. התכשיר הזה הצליח להפתיע הרבה אנשים בתעשייה במקוריות שלו. יש כאלו שמשלבים בין מספר 6 לבין מספר 7 ומורחים ביחד.

הוראות שמסבירות איך להשתמש בכל אחד מהתכשירים ניתן למצוא באתר הזה.

איך אולפלקס עובד?

כדי להבין את דרך הפעולה של אולפלקס צריך להכנס מעט לתחום הכימיה. בגוף שלנו יש הרבה מאוד קשרים דיסולפידיים. קשר כזה הוא קשר שנוצר באופן כימי בין שתי קבוצות של תרכובות ארוגניות. הקשרים האלו הם אלו שנתונים לשיער שלנו את המראה שלו, את החוזק שלו ואת היציבות שלו. עם הזמן הרבה מהקשרים האלו נעלמים ולכן השיער מתחיל להנזק והתוצאות הן גם במראה שלו וגם בבריאות שלו.

אולפלקס יצרו פטנט רשום כימי משלהם שגורם לשערה מבפנים לתקן את הקשרים הדיסולפידיים וכך הנזק של השיער חוזר לעצמו. ברגע שהקשרים חוזרים ונקשרים השיער התחיל להיראות מלא, חלק ויפה והחוזק שלו משתפר.

קנייה מאמזון

אחד היתרונות הגדולים של הקנייה באמזון היא בתחושת הביטחון שיש לנו בקנייה לעומת קנייה ממקור לא ידוע ברשת. ענקית הקניות אמזון נהייתה ידועה בעולם בעיקר בזכות ההשקעה הגדולה שלה באמינות ובשירות מצויינים.

אחד היתרונות המובילים כמובן בקנייה מאמזון הוא המחיר הזול אבל זה לא הייתרון היחיד. הרבה פעמים בקנייה באינטרנט אנחנו חוששים שלא יהיה לנו מי שידאג לנו אם תהיה בעייה עם החבילה או שמשהו יקרה לה בדרך. כשאנחנו קונים עם אמזון כמוכר אנחנו יכולים להיות בטוחים שיש לנו אבא שידאג לנו.

המחיר שאתם משלמים בסוף הקנייה באמזון הוא המחיר הסופי של הקנייה. אין מצב שבו אמזון תטיל עליכם עוד תשלומי שקר על משלוח או על המיסים. כל תשלומי המשלוח והמיסים מחושבים על ידי אמזון כבר בשעת הקנייה והם לא יוסיפו לכם עוד חיוב בהמשך.

בקנייה של מוצרי אולפלוקס באמזון יש גם מרכיב של מחיר המשלוח. ככל שקונים יותר מוצרים אז המחיר למשלוח של כל מוצר יורד ולכן הקנייה נהיית הרבה יותר זולה אם מוסיפים כמה מוצרים באותה קנייה. מצד שני, עד לסכום של 75 דולר אמזון לא תחייב אתכם במע"מ ישראלי ואם תעברו את הסכום הזה תחוייבו במע"מ. לכן הרבה פעמים עדיף להגיע לקנייה של הכי הרבה מוצרים שאתם רוצים בלי לעבור את הסכום של 75 דולר. אבל לא תמיד זה נכון לפעמים הנחה שיש על המשלוח עדיפה על המע"מ ולכן כדאי לבדוק איזה אופציה יוצאת לכם הכי זולה.

קנייה נעימה.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה