קניית בקבוקי Contigo (קונטיגו) בזול מאמזון

הבקבוקים של Contigo הם פתרון מאוד טוב לשתייה קרה וחמה. כל מי שהשתמש בבקבוקים האישיים האלה מגלה עד כמה הם נוחים וכמה הם עוזרים לשמירה על קור או חום של המים.

מאיפה כדאי לקנות בקבוקי Contigo?

המחיר של בקבוקי Contigo בישראל הוא מאוד יקר ולכן אנחנו ממליצים לבדוק את הקנייה שלהם באמזון. אמנם באמזון יש גם תשלום על המשלוח אבל למרות זאת המחיר כולל המשלוח בדרך כלל יותר זול מאשר המחיר בישראל. כדי להוזיל את המחיר של המשלוח אפשר לקנות כמה מוצרים עד לגבול המס של 75$ כדי שהמחיר של המשלוח יתחלק לכמה מוצרים.

לדף של בקבוקי Contigo באמזון.

יש מספר מוצרים של Contigo שהם מאוד פופולריים בישראל. לימות הקיץ החמים אנחנו מאוד ממליצים עלהבקבוק למים קרים של החברה. כל מי שיש לו את הבקבוק הזה יודע לומר שהוא שותה הרבה יותר מים כשהבקבוק נמצא בסביבה. הנוחות של האפשרות לשים משקה בסביבת העבודה או בתיק בלי לחשוש שחלק יישפך היא נהדרת. אפשר גם לקנות שלישיית בקבוקים למים קרים כדי לחסוך במחיר.

גם בגיזרת הילדים יש לקונטיגו בקבוק מים קרים לילדים שפועל בדיוק כמו הבקבוק של המבוגרים בעיצוב ונוחות שמתאימה לילדים. לגיל הצעיר יותר אפשר למצוא גם שלישיית בקבוקים לזאטוטים שלא נפתחים בלחיצה אלא שניתן לשתות מהם כל הזמן.

בתקופת החורף קונטיגו מציעה בקבוק נירוסטה לשמירת חום שמסוגל לשמור על החום של המים לשעות ארוכות והוא נוח לשתייה. הבקבוק הזה משמש אותי בלי הפסקה בימים קרים בשביל לשתות תה חם או קפה לאורך כל היום.

בקבוק חם של קונטיגו

למה כדאי לקנות מאמזון?

לקנייה באמזון יש הרבה מאוד יתרונות כמובן, בהתייחס לבקבוקים של Contigo הייתרון הגדול ביותר שאפשר למצוא הוא שאלת המחיר. המחיר של הבקבוקים האלו בישראל הוא מאוד יקר ולכן קנייה שלהם מאמזון יכולה להוזיל מאוד את המחיר.

מעבר לכך, הקנייה מאמזון היא מאוד נוחה ומאוד אמינה. בשנים האחרונות אמזון הוסיפו ממשק בעברית לאתר שלהם, ולכן המכשול של השפה שהטריד חלק מהקונים הישראלים הפך להרבה יותר פשוט. אמנם, התרגום הוא לא מדוייק ומלא אבל הוא מאפשר בקלות להסתדר בצורה טובה. אני אישית מעדיף עדיין להשתמש רוב הפעמים בממשק באנגלית. אם אתם צריכים, אתם מוזמנים לקרוא את המדריך שלנו לאמזון בעברית.

אמזון היא חברת ענק בינלאומית, והיא היום אחת החברות הגדולות בעולם. גם העובדה הזו היא מאוד מוסיפה לקנייה דרך אמזון, כי אתם יודעים שלא מדובר באיזה שהוא אתר קיקיוני שאולי תצטרכו לרדוף אחריו בהמשך אלא חברה גדולה שלא הולכת לשום מקום.

גם בתחום האחריות ושירות הלקוחות אמזון היא פשוט נהדרת. כל מי שהתנסה עם הצורך לקבל מהם שירות לקוחות יעיד שהשירות שלהם הוא ברמה אחת מעל כל אתר אחר. אם חס וחלילה המוצר שתקבלו יהיה פגום או שלא תהיו מרוצים ממנו, הצ'אט של אמזון ידאג לפתור לכם את כל הבעיות בצורה טובה ונעימה. גם אם יהיו בעיות עם משלוח אמזון ידאגו שהמוצר יגיע אליכם. השירות ניתן בלי ויכוחים ובלי לחשוד בכם שאולי אתם אלו שלא בסדר בעניין.

יש עוד דבר נפלא בקנייה מאמזון. אם הקנייה שלכם חייבת במיסים אמזון מתחייבת בפניכם שהיא לא תגבה מכם מס מעבר למה שהיא גובה בקנייה. הסכום שאתם משלמים בקנייה הוא הסכום הסופי והמוחלט שתצטרכו לשלם. אם יתברר בסופו של דבר שהיה צריך לשלם יותר מיסים אמזון ייקחו את התשלום הנוסף עליהם. אבל מהעבר השני, אם יתברר שנגבו יותר מדי מיסים, אמזון יזכו אתכם על הפרשי המיסים ישירות לחשבון שלכם.

בשנים האחרוהות אמזון נותנת לחלק מהמוצרים שלה משלוח חינם בהזמנה מעל ל49 דולר. אם הבקבוק שאתם רוצים לקנות נמצא במבצע הזה אז כדאי מאוד לצרף עוד דברים לקנייה ולקנות במחיר הנמוך יותר שלא כולל את מחיר המשלוח.

בקבור מים קרים קונטיגו

מידע על Contigo

בקבוקי קונטיגו מיוצרים על ידי חברת Newell שהיא חברת על אמריקאית שמייצרת הרבה מאוד מוצרים ובינהם את האוהלים ומוצרי הקמפינג של Coleman, את המוצרים לבית של חברת Rubbermaid ועוד חברות רבות.

החברה מתגאה שהיא קשובה לבעיות היום יום הפשוטות של אנשים, דרך שיחות ורשתות חברתיות. הם הסתכלו למשך שנים רבות מה הצרכים של אנשים בזמן שהם שותים בבית, במשרד או אפילו ברחוב. המשאלה הבסיסית שהם שמעו מהרבה מאוד אנשים הייתה שהם היו מאוד רוצים ספל קפה שהמשקה לא יישפך או ינזול ממנו.

העיצוב של בקבוקי קונטיגו נועד בדיוק כדי להצליח במשימה הזו של יצירת בקבוקים נוחים שבשום מצב לא נשפכים. לחברה יש מעצבים ומהנדסים רבים שהמוטו שלהם הוא שפשוט הוא הדבר הקשה. הם מנסים ליצור מוצרים שיהיו אינטואטיבים וקלים להפעלה. אפשר בקלות לראות שהמוצרים מוכנים כך שיש בהם שילוב עדין בין הצרכים העיצוביים עם הקו הנקי לבין הצרכים ההדנסיים של בקבוקים חזקים ונוחים לתפעול.

המחשבה שהמנדסים משקיעים במוצרי Contigo היא מאוד גדולה. אנשים בחברה נותנים כדוגמה את המחשבה הרבה על השאלה איזה כח כדאי שיופעל כדי לפתוח את הבקבוקים. מצד אחד, צריך שהפתיחה לא תקרה במקרה, ומצד שני זה צריך לא להיות קשה מדי. כמות הכח גם צריכה להרגיש נכון לאצבעות ולהיות פעולה הגיונית. כמובן צריך גם לדאוג לכך, שניתן יהיה לבצע את הפעולה הזו מאות פעמים בלי שהמוצר ייהרס. כדי לבחון את המוצר צריך להעביר אותו ניסוי מאוד ארוך למשך מאות פעמים ולבדוק את החוזק שלו.

החברה מציעה אחריות לבקבוקים שלה לכל החיים. אם יש בעייה ניתן לפנות אליהם והם יפתרו את הבעייה או יחזירו את הכסף.

קנייה נעימה.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה