קורנינג קורל (CORELLE) מאמזון עם משלוח לישראל

לפני שנה אמזון עשו מבצע של משלוח חינם לארץ, אבל מאז הקורונה הם ביטלו את המבצע והמחיר של המשלוח של מוצרי קורנינג לארץ הוא יקר. למרות זאת בהרבה מאוד מהסטים של קורנינג המחיר בהזמנה מאמזון הוא יותר זול מאשר המחיר בישראל. המחיר של המשלוח מאוד מייקר את המוצר, אבל המחיר כולל המשלוח עדין יותר זול.

למוצרי קורנינג באמזון

סטים של 18 חלקים לשישה סועדים.

פרטים נוספים על צלחות קורנינג

חברת קורל החלה לייצר את הצלחות המיוחדות האלו בשנת 1970. הצלחות המקוריות של קורנינג הן צלחות חזקות במיוחד שעשויות מזכוכית מחוסמת בעלת שלוש שכבות. הייתרון הגדול של הצלחות האלו הוא בעיקר בשני דברים: המוצרים של קורנינג הם קלי משקל יותר מכל צלחת אחרת שנמצאת בשוק והן תופסות גם מעט מאוד מקום בארון כי הן מאוד דקות. הייתרון השני של צלחות קורנינג הוא שהצלחות האלו הן הרבה פחות שבירות מאשר צלחות מחומרים אחרים ובוודאי הרבה פחות שבירות מאשר מוצרי זכוכית. הצלחות גם כמעט ולא נשרטות ואין להן בעייה של שברים קטנים בקצוות.

הרבה מאוד פעמים כשהצלחות האלו נופלות הן לא נשברות ולכן הן מאריכות ימים, אבל כמובן הצלחות של קורנינג הן לא חסינות לחלוטין משבירה וכשהן נשברות הן נשברות להרבה מאוד רסיסים כמו זכוכית. יש לי חבר שסיפר לי שכשהוא היה קטן ההורים שלו אמרו להם שאלו צלחות שלא נשברות ואז כשההורים לא היו בבית אחיו הגדול העמיד אותו על כיסא והם בדקו צלחת אחרי צלחת וראו שרובן נשברו…

הצלחות נראות מאוד אלגנטיות ויש להן כמה דוגמאות מאוד מפורסמות שהצליחו מאוד בישראל. יש הרבה אנשים שגדלו על סטים של צלחות קורנינג כילדים. הצלחות הן גם בטוחות לשימוש במיקרו, בתנור או בהקפאה, וזה ייתרון נוסף גדול שלהן. לקורנינג יש גםהרבה מוצרים נלווים לבישול ולאפייה.

הצלחות של קורנינג הצליחו מאוד בישראל אחרי שכל מיני אנשים שטיילו בחוץ לארץ או שהגיעו מארצות הברית התחילו להשתמש בהן. בישראל הצליחו בעיקר סטים של 18 חלקים שכוללים שש צלחות גדולות, שש צלחות קטנות ושש מרקיות. בארה"ב מאוד נפוץ גם סט של 16 חלקים שכולל ארבע צלחות גדולות, ארבע צלחות קטנות, ארבע קעריות וארבעה ספלים.

הבעיה היא שהמחיר של הצלחות האלו בישראל הוא מאוד מאוד גבוה, ולכן אנחנו ממליצים לקנות את הצלחות דרך אמזון.בתקופה שאמזון הציעו משלוח חינם המחיר של אמזון היה הרבה יותר זול אבל עכשיו המחיר של המשלוח של הצלחות האלו גבוה מאוד ויכול להגיע לארבעים או חמישים דולרים לסט. למרות המחיר הגבוה של המשלוח בחלק גדול מהמקרים המחיר הכולל של סט קורנינג מאמזון כולל המשלוח יותר זול מאשר המחיר שלו בחנות בישראל.

Correlle bowl drop test , this is crazy

קניית צלחות קורנינג מאמזון

אחד היתרונות הגדולים של קנייה מאמזון הוא בכך שאתם יודעים שחברה גדולה ומאוד אמינה עומדת מאחורי הקנייה שלכם. אמזון הצליחה בין היתר בגלל שהם הצליחו לקחת את המכירה באינטנרט מאפשרות מאוד לא ברורה ולא אמינה לחוויה בהירה ואמינה מאוד.

כשאתם קונים מאמזון אתם יודעים שהמוקד השירותי של החברה הגדולה הזו עומדת מאחורי הקנייה שלכם. אם תהיה איזה שהיא בעיה עם הקנייה שלכם או עם המשלוח לישראל, אמזון תדאג לפתור לכם את הבעייה בצורה הטובה ביותר. אתם תופתעו לגלות שרמה כזו גבוהה של שירות לקוחות קיימת בכלל בעולם. שירות הלקוחות של אמזון בכלל לא יתווכחו אתכם לגבי הבעיות שאתם מדווחים עליהם והרבה פעמים הם פשוט יזכו אתכם על מחיר הקנייה שלכם.

האמינות הגבוהה של אמזון יכולה לעזור לכם ללכת לישון אחרי הקנייה בלב שקט תוך כדי שאתם יודעים שאתם תקבלו בוודאות מוצר מקורי של קורנינג ולא חיקוי כלשהו.

אמזון גם מתחייבת לכם בנושא המחיר הסופי. לפמעים כשאנשים קונים באינטנרט הם מתאכזבים לגלות שמעבר למחיר שהם שילמו בקנייה הם מחוייבים בעוד מחירים בהמשך. אמזון מתחייבת לכם, כשאתם קונים מאמזון כמוכר, שהמחיר שאתם תשלמו ברגע הקנייה הוא המחיר הסופי של הקנייה ולא תחוייבו בעוד תשלום עבור מיסים, שחרור במכס או עלויות משלוח נוספות. אם בסופו של דבר המחיר יהיה יותר גבוה אמזון ייקחו את המחיר של התוספת עליהם, ואם יתברר שהמחיר הוא יותר זול הם יזכו אתכם בהפרש.

Top 10 Best Dinnerware Set in 2020 – Corelle Dinnerware Set

שתף את הפוסט:

כתוב/כתבי תגובה