נעלי XERO בזול מאמזון

הנעליים של XERO הן נעליים נפלאות בתחום של נעלי הbarefoot שהולך ומתפתח בישראל ובעולם כולו. הרבה אנשים שרוצים להכנס לתחום של הנעליים האלו מתחילים מהנעליים האלו, והרבה מהם נשארים עם הנעליים האלו כי הם מצוינות.

הבעיה היא שקשה למצוא את הנעליים של XERO בישראל, והמחיר שלהן במקומות שניתן למצוא אותן הוא מאוד גבוה. בגלל זה אנחנו ממליצים לקנות את הנעליים של XERO מאמזון במחיר הרבה יותר זול מאשר המחיר בארץ. בקנייה מאמזון אפשר גם למצוא מגוון הרבה יותר גדול של הנעליים מאשר בקנייה בארץ.

לקניית מוצרי XERO באמזון.

נעלי XERO

נעלי XERO

נעלי בייר פוט

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים את ההנאה הגדולה שבהליכה, ריצה או טיול עם נעליים "יחפות". הספר "נולדנו לרוץ" של  כריסטופר מקדוגל הפיץ את הרעיון שריצה ברגליים יחפות מתאימה מאוד לרגל האנושית, ויוצרת מצב שבו אנשים נפגעים מפציעות הליכה הרבה פחות מאשר עם נעלי ריצה. הרעיון הזה נראה להרבה אנשים בעולם המודרני שלנו משונה, אבל אחרי הסתגלות קצרה, הרבה מאוד אנשים מדווחים על שיפור ביציבות ובנעימות של ההליכה.

בישראל בכלל הנטייה של אנשים רבים לשחרר את הרגל היא מאוד חזקה. בגלל זה יש בישראל הרבה יותר אנשים שהולכים עם סנדלים מאשר ברוב מדינות העולם המערבי. אבל השחרור שהסנדל נותן הוא לחלק הפחות חשוב. הרבה אנשים נרתעים מהאפשרות שלא תהייה להם בוליה אבל אחרי ניסיון לא יכולים לחזור חזרה.

הטענה של מקדוגל היא שהוא חקר את שבט הטראהומרה שיושב במקסיקו וגילה שהם הולכים עם נעליים מאוד פשוטות, שלכאורה לא מגינות על הרגל ובכל זאת אחוז הפציעות שלהם הרבה יותר נמוך מאשר בעולם המערבי. הוא הגיע למחקר הזה אחרי שהרופאים שלו אמרו לו שהוא צריך להפסיק לרוץ בגלל נטייה לפציעות.

לדבריו. הנעליים המודרניות משבשות את ההתנהגות הנורמלית של הרגל ויוצרות מציאות שבה מנגוני הבלימה הטבעיים של הרגליים לא נמצאים בפעולה. אחרי הליכה קצרה עם רגליים יחפות, הרגל חוזרת למצב הטבעי שלה ומשתמשת בנתונים הטבעיים של הרגל וכך הפציעות נמנעות וההליכה הופכת להיות הרבה יותר משוחררת ונעימה.

עולם הפליאו אימץ את הרעיונות האלו. חלק גדול מדיאטות הפליאו מבוססות על ניסיון לחזור לתזונה של האדם הקדמוני והשתחררות מתורת האכילה המודרנית. הרבה מאוד מאנשי הפליאו אימצו גם את הרעיון הזה וניתן לראות אותם משתתפים בהליכות יחפות.

בגלל החשש להפצע מחפצי חדים וכדי לתת לרגל תמיכה מינימליסטית, הרבה חברות מייצרות בשנים האחרונות נעליים שהסוליה שלהם מאוד דקה וגמישה ושהיא מצליחה בעצם לדמות הליכה יחפה ללא נעליים בכלל. אחת החברות שמובילות את התחום הזה היא חברת XERO.

מה מיוחד בנעלי XERO?

הנעליים של XERO יודעות מצד אחד לדמות לחלוטין הליכה ללא נעליים ומצד שני מגינות על הרגל מחפצים חדים שעלולים להיות על הריצפה. הייתרון של הנעל הוא בשילוב מצויין בין פשטות ומינימליזם לבין חומרים טובים שמהן הנעל עשוייה.

חברת XERO מכריזה שהיא כל כך בטוחה באיכות של הנעל שלה שהיא מוכנה לתת לכם אחריות על 5000 מיילים של הליכה עם הנעליים לפני שהם יהרסו. פרטים נוספים על האחריות הזו ניתן לקרוא כאן

הנעליים של XERO מאפשרים תנועה חופשית של האצבעות, נותנות תחושה טבעית לכל הרגל כאילו אין נעליים ומאפשרות תנועה חופשית של הרגל, כך שהנעל לא בולמת את היכולות הטבעיות של הרגליים שלנו. ניתן לקחת את הנעליים בקלות בתיק לכל מקום או טיול כי הם נארזות בקלות.

קנייה בטוחה מאמזון

כשאנחנו ממליצים לקנות מאמזון הייתרון הבסיסי והחשוב ביותר הוא כמובן המחיר. אי אפשר לזלזל בעובדה שהמחירים של אמזון יותר זולים מהמחירים המקבילים בארץ. אמנם, למחיר של אמזון צריך להוסיף דמי משלוח אבל עדיין בחלק גדול מהמקרים המחיר של אמזון כולל מחיר המשלוח הוא עדיין יותר זול מנעליים כאלו בקנייה בישראל.

אבל לקנייה באמזון יש עוד יתרונות על פני הקנייה מישראל. ייתרון גדול נוסף הוא המגוון הגדול של המוצרים. אין סיכוי שתמצאו חנות פיזית בישראל שיהיה לה את המגוון העצום של הנעליים שאפשר למצוא בחנות המקוונת של אמזון. זה מאפשר לעשות בחירה הרבה יותר טובה ומותאמת של הנעל הספציפית שאתם רוצים.

אמזון ידועה בעולם בזכות שירות הלקוחות המצויין שלה. כשאתם קונים מאמזון אתם יודעים שעומדת מאחורי הקנייה שלכם אחת החברות הגדולות בעולם, שהצליחה בין היתר בגלל המהפך שהיא הצליחה לחולל בביטחון שאנשים מרגישים בקנייה באינטנרט.

אם תהיה לכם בעייה כלשהי עם המוצר או עם המשלוח אליכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאמזון יעשו הכל כדי לדאוג שאתם תצאו מרוצים. בניגוד להרבה חברות אחרות, באמזון לא יחשדו בכם שאתם מרמים אותם ולא יחפשו איך להפיל את הבעיה עליכם, אלא ימהרו לתקן כל בעיה בצורה הטובה ביותר. קונים ישראלים שפוגשים את שירות הלקוחות של אמזון מופתעים לגלות שיש אפשרות לשירות לקוחות ברמה כל כך גבוהה.

אמזון גם פותרים בעיה נוספת שמטרידה הרבה אנשים לפני שהם באים לקנות באינטנרט. אמזון מתחייבת כשאתם קונים ממנה כמוכר, שהמחיר שאתם משלמים הוא המחיר הסופי שאותו אתם תשלמו ולא יתווספו למחיר שום הפתעות כמו עוד כסף למשלוח, מיסים יותר גבוהים או עמלת שחרור מהמכס. אמזון מודיעה שכל עלות נוספת תהיה על חשבונה ולא על חשבונכם. גם העובדה הזו נותנת ראש שקט בקנייה מאמזון.

הרמה הגבוהה של האמינות של אמזון גורמת לכך שאתם תוכלו לדעת בוודאות שהמוצר שאתם עומדים לקבל הוא מוצר מקורי ולא חיקוי. באתרים אחרים אפשר למצוא מציאות במחירים זולים אבל כמעט תמיד הם רפליקות של המותגים הידועים.

קניה מהנה!

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה