נעלי Tamaris בזול מאמזון

חברת Tamaris היא חברת נעליים מאוד מוכרת באירופה שמשום מה אף יבואן ישראלי לא מייבא את הנעליים שלה לישראל, אבל יש הרבה אנשים שפגשו את הנעל המצויינת הזו במהלך הטיולים שלהם באירופה ורוצים לחזור ולקנות אותה גם כשהם נמצאים בישראל.

קניית Tamaris מאמזון

האפשרות הטובה ביותר שאנחנו מכירים כדי לקנות את נעלי Tamaris היא להשתמש בשירותים הצויינים של אמזון. ההזמנה באמזון היא יחסית פשוטה וזולה, וכך אתם יכולים לקבל את הנעליים במחיר טוב עד הבית.

לקניית נעלי TAMARIS באמזון

היתרון הגדול של קנייה באמזון של הנעליים האלו הם בכך שאמזון שולחים אותם ישירות לישראל וכך ניתן לקנות אותם ישירות מחו"ל בלי מתווכים ובמחיר זול. הייתרון השני הוא שגם יחסית למחירים באירופה במחיר באמזון הוא בדרך כלל זול יחסית והמגוון של האפשרויות הוא מאוד גדול ולכן זו אחת האפשרויות הטובות ביותר לקנייה.

המחיר שאמזון ייקחו מכם בקופה הוא המקסימום שאתם תשלמו. אמזון מתחייבת לא לגבות מכם מעבר למחיר הזה. המחיר הוא כולל את מחיר המיסים והמשלוח. אם יתברר בדיעבד שמחיר המשלוח או שהמחיר של המיסים היה גבוה יותר אמזון מתחייבת לקחת על עצמה את ההפרש ובכל מקרה הם לא יטילו עליכם חובות נוספים.

אחד היתרונות בקנייה מאמזון היא הידיעה שיש גב מאוד חזק מאחרוי הקנייה שלהו. אמזון ידועה בעולם בעיקר בזכות השירות המצויין שהיא נותנת ללקוחות שלה. אם יתברר שיש לכם איזה שהיא בעיה עם המוצר כשהוא הגיע אן שיש לכם בעיה עם חברת המשלוחים עומד מאחוריכם הגוף הקמעוני החזק בעולם עם תודעת שירות שאנחנו בישראל פשוט לא מכירים. פשוט תכתבו להם תלונה והם ידאגו לטפל בכל הבעיות עד לשביעות רצונכם המלאה.

על נעלי Tamaris

נעלי Tamaris הם נעליים מוכרות מאוד באירופה ויש להם שילוב מנצח בין עיצובים מעניינים ויוצאי דופן לנוחות מאוד גדולה של הנעליים. לטענת החברה הסיבה שהם מצליחים לייצר נעליים טובות היא האהבה הגדולה שלהם לנעליים.

היום חברת Tamaris היא חלק מתשלובת הענק WRTHMAN בתחום האופנה כשהנעליים הם מוצר הדגל של החברה. החברה מוכרת לכל האירופאים ויש לה חשיפה של מעל 70 אחוז באירופה.

אחד הדברים שמציין את חברת Tamaris היא המגוון העצום של הנעליים שלה. בניגוד לחברות אחרות שמתמחות בסוג מסויים של נעליים החברה הזו מנסה להביא את העיצוב שלה למגוון מאוד גדול של מוצרים ולדעתי האישית היא מאוד מתליחה בכך.

עוד בנעליים: בירקנשטוק, קלארקס, רוקפורט.

הדבר שמאפיין את כל סוגי הנעליים שלהם הם הנוחות הבלתי מתפשרת של הנעליים והמראה המודרני והנקי של כל אחד מהדגמים.

החברה נוסדה בשנת 1967 בגרמניה והיא מחדשת את המלאי של הדגמים שלה בכל עונה ולכן הרבה נשים באירופה נשארות נאמנות למותג הזה כדי לגוון את המלתחה שלהם ומצד שני לשמור על נאמנות לאותו מותג.

Tamaris video presentation shoes innovations AW19 20

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה