נעלי רוקפורט (Rockport) בחצי מחיר מאמזון

הנעליים של רוקפורט הם נעלי פרימיום בתחום של נעלי הנוחות בעולם כולו והם נחשבות לנעליים מיוחדות ברמת הנוחות שהן מצליחות לתת לאנשים שנועלים אותן. החברה מצליחה לשמור על יחס מצויין בין אלגנטיות לנוחות.

איפה לקנות את נעלי רוקפורט?

רשת originals

בישראל חנות הנעליים originals היא היבואנית הבלעדית של נעלי רוקפורט וניתן לקנות את הנעליים בחנויות שלהם ובעוד מספר חנויות בודדות. הבעיה היא שהמחיר של הנעליים האלו הוא מאוד יקר בקנייה דרך החנויות בארץ. אחת האפשרויות היא לנסות לחכות למבצעים על הנעליים האלו (בדרך כלל אחת לכמה זמן יש מבצע של נעל שנייה בחצי מחיר) או לקנות אותם בנסיעה לאילת ולהרוויח את המע"מ.

קנייה מאמזון

אנחנו ממליצים לקנות את הנעליים המיוחדות של רוקפורט דרך אמזון במחירים הרבה יותר זולים. הייתרון הגדול של קנייה מאמזון הוא המחיר הזול הרבה יותר שתוכלו לקבל על הנעליים, אבל גם בתחום השירות אמזון היא בחירה מצויינת.

לקניית נעלי רוקפורט באמזון

היתרונות של קנייה מאמזון

אמזון היום היא החנות הגדולה ביותר בעולם והיא בנוייה בעיקר על האמינות המדהימה שלה ועל השירות המצויין שלה שידוע ומוכר בכל העולם. כשאתם קונים נעלי רוקפורט דרך אמזון אתם יודעים בוודאות שקיבלתם מוצר מקורי לחלוטין ואין שום סיכוי שמדובר בזיוף. אתם גם יודעים שאמזון יטפלו בכל בעייה שתהיה לכם עם המוצר.

לקריאה על נעליים נוספות: בירקנשטוק, קלארקס.

יש אנשים שחוששים לקנות ברשת בגלל חשש שאולי הם יצטרכו להוסיף כסף על משלוח ומיסים כשהמוצר יגיע לישראל. אחד היתרונות הבולטים ביותר של קנייה מאמזון הוא שאתם יודעים בזמן הקנייה את המחיר הסופי שתצטרכו לשלם. אמזון מתחייבים שהמחיר שהם לוקחים בקופה הוא מחיר סופי ושהם לא יגבו עוד כסף מעבר למחיר הזה בשום מצב. גם אם יתברר להם שהמחיר של המשלוח או המיסים יהיה יותר גבוה מהמחיר שהם צפו, הם ייקחו את ההפרש עליהם ולא יחייבו אתכם בעוד תשלום.

מעבר לכך, אמזון היום הם הגב הטוב ביותר שיש היום לצרכן הממוצע. ישראלים שקונים מאמזון מופתעים פעם אחר פעם מהשירות המדהים שהחברה הזו מספקת. אם תהיה לכם איזה שהיא בעיה עם חברת המשלוחים או שהמוצר לא יגיע כמו שציפיתם אתם תקבלו מאמזון את המענה הטוב ביותר. הם בכלל לא מתווכחים עם הלקוח אלא מיד מחפשים את הפתרון הטוב ביותר. לא מעט פעמים הפתרון שלהם הוא לזכות את הלקוח על כל מחיר הקנייה בגלל שהייתה איזה שהיא בעייה עם המוצר.

עוד על נעלי רוקפורט

ההיסטוריה של חברת רוקפורט

לוגו של רוקפורט

נעלי רוקפורט הם נעליים אמריקאיות שמיוצרות במדינת מסצ'וסטס. אין הרבה מאוד חברות נעליים מצליחות בינלאומיות שהבסיס שלהם הוא אמריקאי ולא אירופאי. חברת רוקפורט היא גם לא חברה מאוד ותיקה בשוק והיא התחילה לייצר נעליים בשנת 1971 ותוך זמן קצר מאוד הצליחה ברמה בינלאומית.

החברה בעצם היא פתיחה מחודשת של חברת נעליים ישנה שהוקמה על ידי סמואל כץ בשנות השלושים בארצות הברית. במשך השנים רוב מפעלי הנעליים האמריקאיים הפסידו בתחרות עם מפעלי נעליים ממדינות יותר זולות מאשר ארצות הברית.

בשנת 1971 שאול כץ ניסה לפתוח מחדש את מפעל הנעליים עם נעליים בעלי טכנולוגיה מיוחדת. הוא והבן שלו פתחו מפעל קטן ב15,000 דולר ובמהירות הם הצליחו לגדול, עד שכשהם מכרו את המפעל 15 שנים אחר כך המכירות של המפעל הגיעו למעל 100 מיליון דולר בשנה.

בשנת 1986 רוקפורט נמכרה לענקית ההנעלה ריבוק ומאז עברה מספר ידיים בין היתר אצל אדידס והיום היא בבעלות חברת אחזקה אמריקאית.

מה מיוחד בנעלי רוקפורט?

נעלי רוקפורט הם מהמתחרים העיקריים בתחום של נעלי הנוחות בעולם. החידוש הגדול של נעלי רוקפורט היה בשילוב המדהים שהם הצליחו לעשות בין נעל שנראית כמו הנעליים המסרותיות הרגילות לבין נעלי נוחות מדהימות שמצליחות להתחרות בנעלי הספורט והיציבות הטובות ביותר.

אחת ההתמחויות המשמעותיות של חברת רוקפורט היא ביצירת נעליים נוחות להליכה. רוב החברות מתמקדות או בנעליים שטובות לריצה ולספורט או בנעליים שמיועדות למצבי ישיבה ללא מאמץ מיוחד. רוקפורט זיהו אצל הצרכנים, שהם מחפשים נעליים שיהיו טובות גם להליכה ארוכה שנדרשת הרבה פעמים בעולם המודרני ולפעמים אפילו להליכה כסוג של ספורט והצליחו ליצור נעליים שיהיו מתאימות בעיקר להליכה ולא לריצה.

יש הרבה מאוד אנשים בתחום השיווק שמייחסים לרוקפורט את הפופלריות הגדולה של ההיכות לבריאות שאנשים עושים בשנים האחרונות. בזמן שרוקפורט הוציאה לשוק את נעל ההליכה הנוחה שלה היא עשתה קמפיינים גדולים בהשתתפות מומחים רפואיים לטובת הליכה כאלטרנטיבה בריאה לריצה. כחלק מהקמפיין הזה רוקפורט השקיעה כסף בחקירה אנטומית של הליכה כדי להתאים את הנעל לפעילות הזו.

היום החברה משתמשת בטכנלוגיה ייחדית שנקראת TRUEFLEX שמאפשרת להגיע ליציבות מאוד גדולה ונוחה גם על ידי נעל מאוד קלת משקל ונוחה להליכה.

10 Best Rockport Shoes For Men 2018

כתוב/כתבי תגובה