נעלי ד"ר מרטינס (Dr. Martens) בזול מאמזון

נעלי ד"ר מרטינס הן מהנעליים הכי נוחות בעולם. לחברה הזו יש עיצוב מדהים שלא ניתן למצוא באף נעל אחרת. אנשים שאוהבים את הנעליים של ד"ר מרטינס לא יכולים להסתדר עם אף נעל אחרת.

איפה לקנות את נעלי ד"ר מרטינס?

קניה בזול מאמזון.

אנחנו מציעים לנסות לקנות את הנעליים של ד"ר מרטינס מהאתר העולמי של אמזון. המחירים באתר של אמזון בדרך כלל הרבה יותר נמוכים מאשר המחירים של הנעליים מישראל, ולכן הקנייה הופכת להיות הרבה יותר כדאית.

כמובן שהמותג של דר מרטינס יקר יחסית גם בארה"ב. אני ממליץ לבדוק את הנעליים של ד"ר מרטינס שעולות פחות מ75 דולר ולכן אין עליהן מס. האפשרות הזו כמובן מורידה את המבחר אבל מאפשרת קנייה מאוד זולה של נעליים של המותג הזה.

לרכישת נעלי ד"ר מרטינס באמזון

לנעליים של Dr. Martens מתחת לרף המס

לפעמים המחיר של ד"ר מרטינס יותר נמוך דווקא באתר של אמזון אנגליה בקישור הזה.

חנות אוריג'ינלס

היבואן הרשמי של המוצרים של ד"ר מרטינס בארץ היא החנות של חברת אוריג'ינלס. ניתן לקנות את הנעליים בכל אחת מהחנויות של הרשת, ולעיתים ניתן למצוא נעליים של ד"ר מרטינס גם בחנויות אחרות בארץ.

הבעייה היא שהמחיר של הנעליים של ד"ר מרטינס הן נעליים יקרות בכל העולם ובארץ המחיר שלהם הוא מאוד מאוד גבוה, ולכן הרבה אנשים שאוהבים את הנעליים האלו נמנעים מלקנות אותן. אפשר לחכות למבצעים שמגיעים אחת לכמה זמן, אבל גם המבצעים האלו בדרך כלל לא מורידים את המחיר באופן משמעותי, ובדרך כלל המבצעים הכי טובים הם חצי מחיר על הנעל השנייה.

כרזה של ד"ר מאטנס

טיפים לקנייה באמזון

צריך לקחת בחשבון שהמידות שמופיעות באתר של אמזון הן בדרך כלל מידות אמריקאיות ולא אירופאיות ולכן צריך להמיר את המידה למידה שמתאימה לכם. ניתן למצוא טבלה להמרת מידות נעליים בין כל הארצות השונות כאן (שימו לב שיש טבלה נפרדת לנעלי גברים ולנעלי נשים).

כמובן שהיתרון המרכזי ביותר בקנייה מאמזון הוא המחיר הנמוך יחסית של הנעליים שאמזון נותנים, אבל יש יתרונות בקנייה באמזון גם בתחומים נוספים. המגוון של הנעליים שניתן למצוא באמזון הוא הרבה יותר גדול מאשר המגוון שתמצאו בכל חנות בישראל. לפעמים גם תמצאו נעל שלא מיובאת לישראל ותוכלו לנעול נעל ייחודית שלא תהיה לאנשים אחרים בארץ.

בקנייה מאמזון אתם יודעים בוודאות בזמן הקנייה מה המחיר הסופי שאתם תצטרכו לשלם עבור הקנייה ולא יהיו לכם הפתעות בקנייה כמו תשלום נוסף על משלוח או על מיסים. אמזון מתחייבת כחלק מהשירות המצויין שלה שהמחיר שהיא גובה מכם בקופה הוא המחיר הסופי של הנעל, ואם יהיו הוצאות נוספות בגלל משלוח או מיסים הם יספגו את ההפרש הזה של המחיר.

אמזון היום היא אחת החברות הגדולות בעולם, ואחת הסיבות העיקריות שהיא הצליחה כל כך היא האמינות המוחלטת שלהם והשירות המצויין. הם מספקים שירות שבישראל בכלל לא מכירים. כשאתם קונים מאמזון אתם יודעים בוודאות שהנעליים של ד"ר מרטינס שקניתם הם נעליים מקוריות ולא מדובר בזיוף כמו בקנייה מאלי אקספרס ואתרים אחרים.

אם תהיה לכם איזה שהיא בעיה עם הנעליים או שלא תסתדרו עם חברת המשלוח אתם יודעים שיש מאחוריכם את חברת הענק של אמזון שידאגו שתצאו מרוצים. הם כל כך טובים בשירות שלפעמים הם פשוט מוכנים לזכות אתכם על המחיר של הנעליים כי הייתה בעייה כלשהי.

מה מיוחד בנעליים של ד"ר מרטינס?

נעלי ד"ר מרטנס

המותג ד"ר מרטינס הוא מותג בריטי כמו לא מעט מותגי נעליים מפורסמים אחרים בעולם, אבל הם מוכרים בעולם דווקא בהקשר גרמני. הרופא שפיתח את הנעליים האלו היה רופא גרמני וההצלחה הגדולה של הנעליים האלו בהתחלה הייתה בגרמניה, ולכן הרבה מאוד מהאנשים שנחשפו בהתחלה לנעליים האלו גילו אותן בגרמניה. בסופו של דבר הנעליים מאוד פופולריות בכל רחבי אירופה.

ההצלחה של ד"ר מרטינס הייתה מאוד גדולה באירופה ודי מהר הם הפכו להיות מזוהים מאוד עם תרבות הפאנק ולא מעט זמרים מפורסמים היו מסתובבים עם הנעליים האלו. מצד שני, הנעליים האלו היו במשך הרבה מאוד שנים הנעליים הראשיות של מעמד הפועלים של הצווארון הכחול בבריטניה. השילוב של שני הקהלים הללו יצרו מצב שניתן לראות את הנעליים של ד"ר מרטינס על קהלים מאוד מגוונים ברחבי אירופה ולא רק אצל קהילה אחת.

הסיפור מאחורי פיתוח הנעליים של ד"ר מרטנס הוא מאוד מעניין. ד"ר מרטנס היה רופא בזמן מלחמת העולם השנייה, ותוך כדי המלחמה כמו רבים אחרים הוא נפצע ברגל. אחרי הפציעה שלו, הוא גילה מהר מאוד שכל הנעליים שמציעים לו לא נוחים לו בגלל הפציעה שלו, ושהאפשרויות של הנעל הצבאית היא מאוד מוגבלת למרות שהיא נחשבה לנעל מאוד טובה. מיד אחרי המלחמה הוא פיתח נעליים שהיו פיתוח של הנעליים הצבאיות לנעל יותר משופרת, שמצליחה להתאים את עצמה יותר טוב לרגל בכל מצב.

הנעליים האלו נוחות באופן בלתי רגיל והן נותנות אחיזה של הרגל שאף נעל אחרת לא יודעת לתת. מי שמתרגל ללכת עם הנעליים של ד"ר מרטינס מספר שכשהוא נועל נעליים אחרות הוא מרגיש כאילו העולם הרבה פחות יציב ובטוח. הנעליים יכולות לשמש גם כשיש לכם צורך בהליכה ארוכה או בעמידה ממושכת. היא מתאימה במיוחד לכל מי שיש לו עבודה שדורשת ממנו מדי פעם הליכה או עמידה.

לנעליים של ד"ר מרטינס יש גם מראה מעניין שהרבה חברות אחר כך ניסו להעתיק בחוסר הצלחה. הנעל מצליחה לשדר באותו זמן גם מראה גס ומחוספס של פועלים ובאותו זמן גם אלגנטיות מרשימה. השילוב מאפשר להיראות טוב גם עם נעל שמתאימה מאוד למאמץ שחיי היום יום דורשים מאיתנו. הנעל שלהם היא נעל מאוד אופנתית אבל גם מאוד פונקציונלית.

מי שאוהב את הנעליים האלו מכיר בוודאי את הסצינה המפורסמת מסרטי ג'יימס בונד שבה קרלוס הרוצח נתלה על הנעליים של ג'יימס בונד ומנסה להוריד אותו מהמסוק עד שבונד חותך את נעלי ד"ר מרטינס שלו ושולח את קרלוס אל מותו.

קנייה נעימה.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה