נעלי ג'אוקס (GEOX) בזול מאמזון

נעלי ג'אוקס (GEOX) הם אחד ממותגי הנעליים הצומחים ביותר בעולם. קשה להאמין שהחברה נוסדה רק בשנת 1995 וכבר היום היא בצליחה לכבוש את השוק ובשנים האחרונות היא נחשבת לחברת הנעליים והבגדים הריווחית ביותר בעולם.

את הנעליים של GEOX קשה למצוא בארץ וניתן למצוא אותן רק בחנויות בודדות. גם המחיר של הנעליים האלו בישראל הוא הרבה פעמים מאוד יקר, והמבחר של הדגמים הוא לא גדול בכלל. לכן, אנחנו ממליצים לקנות את נעלי GEOX מחברת אמזון בארצות הברית ולקבל את הנעליים עד הבית בישראל.

לקניית נעלי GEOX באמזון.

לנעלי גאוקס הזולות מתחת לרף המס

כשאנחנו קונים את נעלי GEOX מאמזון אנחנו יודעים שנקבל מוצר מקורי ולא זיוף וגם שהשירות והתמיכה שנקבל יהיו ברמה הראשונה מסוגן בעולם, ולכן אנחנו יכולים לעשות את הקנייה בראש שקט לחלוטין. המבחר של GEOX באמזון הוא כמובן הרבה יותר גדול מאשר כל חנות פיזית של נעליים שתכנסו אליה.

קנייה של נעליים היא קנייה יחסית פשוטה באינטנרט לעומת בגדים, כי אנשים יודעים מה המידה שלהם וגם מכירים את החברה כחברה מוכרת שאפשר לסמוך על האיכות והנוחות של הנעליים.

עוד על חברת GEOX.

נעלי ג'אוקס

חברת GEOX היא חברה איטלקית יחסית חדשה בשוק לקניית נעליים. מעניין שהשם שהחברה בחרה לעצמה לקוח דווקא מיוונית ולא מאיטלקית והפירוש שלו מגיע מהמילה ארץ. כנראה שהמילה נראתה לבעלי החברה מילה מספיק בינלאומית כדי שאפשר יהיה להשתמש בה. למילה גאו היינית הוסיפו X שיוצר בשפה האיטלקית משמעות של תוספת טכנולגיה, ומהחיבור הזה הגיע השם GEOX.

המייסד של החברה הוא מאריו פולגטו. הוא גר באזור רינו שבאיטליה ולדבריו כשהוא היה יוצא לריצות הרגליים שלו היו מאוד מתחממות מהריצה וזה היה מקשה עליו לסיים את הריצה, ולכן הוא היה עושה בסוליית הנעליים חורים עם אולר שוויצרי ישן שהיה בבעלותו ועם הזמן הוא ניסה להפוך את העיצוב הזה לעיצוב יותר תעשייתי.

הוא ניסה למכור עיצוב חדש כזה של נעל למספר יצרני נעליים באזור, אבל הם לא רצו ליישם את הרעיון שלו, כי הם טענו שלא יהיה לעיצוב כזה שוק. הוא ניסה לעשות סקר שוק ואחרי שהוא קיבל תגובות נלהבות הוא הקים מפעל קטן שבמהירות מאוד גדולה גדל והצליח.

נעלי GEOX ידועות בעיקר בגלל שילוב נהדר שהן מצליחות ליצור. מצד אחד אלו נעליים מאוד מאווררות ונשומות ונעים ללבוש אותן גם בימי הקיץ החמים, ומצד שני הנעליים האלו הן בעלות אחיזה מאוד מוצלחת והן גם אטומות למים. החברה גם ידועה בגלל התעוזה לנסות חומרים חדשניים לפני הרבה חברות אחרות מסורתיות יותר. GEOX הפכו בתעשיית הנעליים לשם נרדף לתעוזה וממזריות.

יתרונות ההזמנה מאמזון.

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מזמינים מוצרים רבים מחוץ לארץ ובין היתר מאמזון. למרות זאת, עדיין הרבה אנשים חוששים מהקנייה מאמזון. ננסה למנות כמה מהיתרונות של קנייה מאמזון:

  • אמזון היא אחת החברות הגדולות בעולם ואחת האמינות ביותר ביניהן.
  • המוצר שתקנו הוא מקורי ולא מזוייף.
  • שירות הלקוחות של אמזון הוא נהדר. אם תהיה בעיה במוצר או במשלוח אמזון ייקחו אחריות וידאגו לכם בלי להתווכח.
  • המגוון בחנות של אמזון הוא יותר גדול מכל חנות רגילה שתפגשו. האמ היא גם שיש סיכוי הרבה יותר גדול שתקנו מוצר שבכלל לא משווק בישראל ולכן יהיה לכם מוצר ייחודי.
  • המחירים בחנות של אמזון הם הרבה פעמים יותר זולים – כדאי להשוות.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה