מערכת אינסטלציה Rapido מבית גרואה

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 65 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל65 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

Rapido של גרואה

אחד המוצרים החדשניים שחברת גרואה הוציאה בשוק בשנים האחרונות היא מערכת Rapido. זוהי מערכת האינסטלציה החכמה של גרואה שמאפשרת שליטה נוחה וחכמה במערכת הברזים באופן נסתר מהעין, והיא מהווה תחליף ראוי למערכות האינטרפוץ הישנות ששימשו חברות רבות עד היום.

היתרונות של מערכת Rapido

חברת גרואה מדווחת שהיתרונות הגדולים של המערכת היא בכך היא מאפשרת שליטה מלאה על מערכת הרחצה, למרות שההתקנה היא הרבה יותר פשוטה מאשר המערכות הרגילות. המערכת מאפשרת הרבה יותר אפשרויות של רחצה מאשר האפשרויות הרגילות שיש בדרך כלל בברזים רגילים. המראה של הברזים הוא יפה וחדשני ומערכת השליטה החיצונית נראית חדשנית ומתאימה לבית חכם ומודרני.

במקרים רבים יש לנו חוסר של מקום בחדר הרחצה, ולכן המקום הוא מאוד משמעותי ויקר ערך, ואנחנו רוצים להכניס הרבה אפשרויות במינימום של שימוש במרחב. מערכת הרחצה החדשנית מבית גרואה מאפשרת התקנה קלה וחיסכון גדול במקום בלי להפסיד פונקציונליות בכלל. המערכת בנויה על כך שכל המתקנים שמשנים את הרחצה נמצאים בתוך הקיר.

המערכת גם מאפשרת פונקציות נוספות שאין בדרך כלל במערכת הברזים של הרחצה ולכן ניתן להתרחץ הרבה יותר במהירות והרבה יותר בנוחות. גרואה מצליחה שוב פעם להפתיע אותנו ולתת הרבה יותר יכולות מעניינות בזמן המקלחת, עם התקנה נוחה ובטוחה יותר, ומראה חדשני ויפה. נפרט על כל אחד מהיתרונות הרבים של המערכת.

כפתורים מערכת רחצה גרואה

חיסכון במקום עם מערכת שטוחה.

כשאנחנו מתרחצים במקלחות בבתים מודרניים אנחנו מעוניינים שיהיה לנו מקום רב ככל האפשר כדי שנוכל להתרווח בקלות תוך כדי הרחצה. הרבה מאוד פעמים הברזים שיוצאים מהקיר מפריעים מאוד לאוירת המרחב של המקלחת. היום המקלחות מעוצבות בקו נקי ומינימליסטי שמוסיף לאוירת הניקיון, ומאפשר מעשים נוספים בחדר הרחצה תוך כדי ההתקלחות.

המערכת החדשה של גרואה מחזקת מאוד את המגמות האלו, ומאפשרת להוריד למינימום את הנוכחות של הברזים בחדר האמבטיה. המערכת של גרואה בנוייה באופן כזה שהיא שטוחה מאוד בגודל של 43 מ"מ בלבד שיוצאים מתוך הקיר כאשר כל החלקים שמפעילים את המערכת נמצאים בעצם בתוך הקיר. האפשרויות הרבות שהמערכת מציעה קשורים ליכולת לסובב את הידיות וללחוץ עליהם, בלי לתפוס מקום מיותר.

שליטה מלאה על הזרם

המערכת מאפשרת שליטה מלאה על זרם המים ועל רמת החום של המים בעזרת שני לחצנים בלבד. ההפעלה של המערכת היא מאוד פשוטה, וממש מדהים לראות איך ניתן להצליח להגיע להרבה פונקציות באופן כל כך פשוט ואינטואינטיבי. חברת גרואה מצגאה בכך ששילוב של יופי, פעולה נוחה ובטיחות מנחים אותה לאורך כל דרכה.

ההגעה לטמפרטורה המדוייקת שאתם מעוניינים בה יכולה לקרות דרך המערכת של גרואה תוך שניות ספורות, והערבוב של המים החמים ובקרים לטמפרטורה המדוייקת מתרחשת ללא הפוגה כך שהזרם והלחץ של הטמפרטורה היא כל הזמן בדיוק ברמה שאתם מחפשים. ההחלפה בין האפשרויות השונות של הרחצה בין המקלחת למעלה לבין הטוש של היד נעשית בדרך נוחה ובהירה.

הכפתור העליון מיועד לעזור לכם לבחור בין סוגים שונים של זרם. אתם תוכלו לבחור בין זרם חזק וממוקד לבין זרם מרגיע כמו ביום גשום נעים לבין האפשרות להשתמש בידית הרחצה שמחוברת למערכת. זו מערכת שיודעת לבחור בין שלושה זרמים שונים.

הכפתור התחתון מיועד לבחור את רמת הטמפרטורה שאתם מעוניינים בה במשך הרחצה ואת החוזק של הזרם של המים.

עיצוב חדשני

ניתן לבחור בין כל מיני עיצובים שונים. ניתן לקבל את המערכת בעיצוב עגול או בעיצוב מרובע. מעבר לכך, ניתן לבחור בין מראה כרום מבריק לבין המראה המיוחד של זכוכית אקרילית בבע של ירח לבן. העיצובים האלה משתלבים היטב במראה של שאר העיצובים המיוחדים והנקיים של מערכות הברזים של חברת גרואה ולכן, כדאי מאוד למי שקונה את המערכת הזו להוסיף מוצרים נוספים של גרואה. מראה של חדר רחצה שמורכב בעיקרו ממוצרים של חברת גרואה הוא מראה מדהים.

התקנה מערכת גרואה

יתרונות בהתקנה מאחורי הקיר

גם בחלק הנסתר שנמצא מאחורי הקיר ומיועד להתקנה, המערכת מספקת בשורה של ממש עם אפשרויות חדשניות שלא נמצאות במערכות הישנות של ההתקנה. המערכת מגיעה עם חיבורים נוחים שמאפשרים לחבר אותה לכל מערכת של ברזים פנימיים שנמצאים בקיר.

חלק מהחיבורים של המים נמצאים מלמטה, דבר שמאפשר גמישות הרבה יותר גדולה בחיבורים לעומת מערכות חיבורים רגילה. לא חייבים לחבר את הברזים מהקיר בזוית של תשעים מעלות, וזה מקל מאוד על החיבורים במקרים רבים.

מאוד קל להכניס את המערכת לכל מתקן חיבור שקיים לכם בקיר. העובי של המערכת כולה הוא רק 75 מ"מ ולכן היא יכולה להכנס לכל הכנה שקיימת לברזים שלכם. הברזים בנויים כך שבמקרה של תקלה ניתן לשלוט על כל ברז בנפרד ולזהות בקלות את מקור התקלה.

המערכת כמובן עומדת בסטנדרטים הגבוהים של חברת גרוהה וכמובן עומדת בכל התקנים האירופאיים המחמירים של בטיחות.

אין ספק שחברת גרואה הצליחה ליצר בעזרת המערכת הזו תחליף ראוי לכל האינטרפוצים הקודמים שנמצאים בשוק ומצליחה לקדם אונו בעולם הרחצה בבטחה ובמהירות לקראת המאה ה21.

Installation Video GROHE Rapido SmartBox & SmartControl Concealed

כתיבת תגובה