מוצרי lululemon (לולולמון) בזול מאמזון

חברת lululemon היא חברת דגל קנדית שמייצרת טייצים מדהימים. הטייצים של החברה הזו נמכרים במחירים מאוד גבוהים אבל הם שווים את הכסף. מי שהתמכר ללבוש של lululemon לא יוכל לחזור ללבוש אף טייץ אחר לשיעורי הההתעמלות, היוגה או הפילאטיז שלו.

איפה קונים את מוצרי lululemon?

הבעייה היא שקשה מאוד למצוא את הבגדים של lululemon באף חנות בישראל בגלל שאין לחברה יבואן רשמי בישראל, ולכן נאלצנו לקנות את הבגדים בזמן הנסיעה לחו"ל.

לאחרונה, אמזון התחילו לשלוח את הבגדים של lululemon לישראל. זה מאפשר לקנות הרבה מאוד מהמוצרים שלהם ולקבל אותם תוך שבוע לארץ בלי לנסוע לחו"ל. המחירים של אמזון ברוב המקרים גם יותר זולים מהמחירים שניתן למצוא בחנות מזדמנת בחו"ל.

לדף של מוצרי lululemon באמזון.

אם אתם מוכנים לקנות גם חיקוי במחיר הרבה יותר זול, אנחנו ממליצים לכם גם לראות את החנות של Colorfulkoala באמזון. או את החנות של CRZ YOGA

טייצים של לולולמון

קנייה מאמזון עם שקט נפשי

כשאנחנו קונים מאמזון יש לנו ראש שקט בידיעה שאנחנו מקבלים מוצר איכותי עם שירות טוב. כשקונים מוצר כמו lululemon אני רוצה להיות בטוח בכל מאת האחוזים שאני מקבל מוצר מקורי ולא חיקוי. אחת הסיבות שמרחיקות אנשים מקנייה באינטרנט היא העובדה שהרבה אנשים נעקצו על ידי כל מיני אתרים קיקיוניים. אמזון ידועה בזכות האמינות הבלתי מתפשרת שלה שגורמת לכך שאפשר להיות בטוחים שאנחנו מקבלים מוצר מקורי.

ייתרון נוסף ברור של אמזון הוא שהחברה הזו ידועה בזכות רמת השירות המדהים שלה. כשאני קונה באינטנרט אני רוצה לדעת שאם תהיה איזה שהיא בעייה, יש גוף גדול שעומד מאחורי. בקנייה מאמזון אני מרגיש שקט ובטוח בנושא הזה. אני יודע שאם המשלוח לא יגיע כמו שצריך או שתהיה איזה שהיא בעיה עם המוצר יעמוד מאחורי שירות לקוחות מעולה של אמזון.

יותר מזה, כשקונים בגדים דרך האינטרנט אנחנו גם רוצים לדעת מה יקרה אם יתברר שהבגדים שקנינו לא מתאימים לנו במידה או שהם לא בדיוק מה שחשבנו. האפשרות להחזיר מוצרים לאמזון היא מאוד קלה ופשוטה והם מזכים על כל סכום הקנייה בלי להתווכח בכלל. כל הדברים האלו ביחד הופכים את חווית הקנייה של מוצרי לולולמון באמזון לחוויה נוחה ופשוטה.

עוד על מוצרי לולולמון

הטייצים של לולולמון התחילו מחנות קטנה בונקובר שבקנדה. זו נקודה מעניינת כי ונקובר לא ידועה בתור עיר אופנה גדולה, והאמת היא שלא היה צפוי שמשם תצא אמירה אופנתית כל כך ברורה וחזקה. בהתחלה המוצרים של החברה נתקלו בספקטיות רבה כי הטייצים ומוצרי הביגוד שלהם הם מאוד לא רגילים ותג המחיר שהם ביקשו בשבילם היה מאוד גבוה. אנשים לא חשבו שאנשים יוציאו 100 דולר על טייץ.

מאז, החברה הפכה להיות חברה בינלאומית מובילה שמיירת ליין שלם של בגדי ספורט קלילים ונוחים עם עיצובים מאוד מפתיעים ויוצאים מגדר הרגיל. ההצלחה של החברה היא מדהימה והיא מצליחה להגדיל את הערך של המניות שלה בכל שנה באחוזים ניכרים.

lululemon | Why We Made This: Metal Vent Tech Tops

כתיבת תגובה