מה כדאי לקנות במבצע משלוח חינם של אמזון?

אמזון התחילה את מבצעי הבלאק פריידי עם מבצע של משלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. המבצע הוא לא על כל המוצרים אבל יש הרבה מאוד מוצרים שכדאי לקנות במסגרת המבצע. בחלק גדול מהדפים של אמזון המוצרים במשלוח חינם מתחילים מהשורה השנייה של המוצרים. חלק גדול מהמוצרים הם בחצי מחיר מהמחיר שלהם בארץ.

מבצע כזה לא קורה כל יום וניתן להרוויח ממנו הרבה מאוד . כדאי מאוד לנצל את המבצע כל עוד הוא קיים. חפשו ליד המוצרים את הכיתוב FREE SHIPPING TO ISRAEL. אם הסכום הכולל של הסל שלכם יהיה מעל 49 דולר ומתחת ל75 דולר, אתם תהיו מתחת לרף המס.

כדאי לבדוק את המבצעים של אמזון לבלאק פריידי בקישור הזה.

כלי אוכל

נעליים ובגדים

צעצועים ומשחקים

מוצרי פארם ותינוקות

שאלות ותשובות על מבצע קנייה חינם באמזון

איך משתתפים במבצע קנייה חינם באמזון?

לא צריך לעשות שום דבר מיוחד כדי להשתתף במבצע. פשוט צריך לקנות מוצרים שמשתתפים במבצע מעל 49 דולר והמשלוח שלכם יהיה בחינם.

האם כל המוצרים של אמזון משתתפים במבצע?

לא. רק חלק מהמוצרים של אמזון משתתפים במבצע של משלוח חינם. המוצרים שלא משתתפים במבצע הם בדרך כלל מוצרים כבדים או גדולים או שיש לאמזון סיבה אחרת להחריג אותם. ליד המחיר של המוצר בדף המוצר תחפשו את המילים "Free shipping to Israel". כמו שכתבנו, יש הרבה מוצרים שכדאי מאוד לקנות במבצע הזה כי המחיר שלהם הרבה יותר נמוך מהמחיר בישראל.

האם אמזון גרמניה ואמזון בריטניה משתתפים במבצע?

לא. רק האתר של אמזון קום מארה"ב משתתף במבצע הזה. על המוצרים באמזון גרמניה או בריטניה יש משלוחים בתשלום כרגיל.

האם צריך לשלם מיסים על המוצרים שקונים באמזון?

אם המחיר של המוצרים שלכם מגיע עד 75 דולר אתם לא תחוייבו במיסים כי אתם מתחת לרף המס. בגלל שהמשלוח הוא בחינם אז אם יש לכם כמה מוצרים שביחד מגיעים לרף המס, כדאי לשקול לחלק את המוצרים לכמה קניות.

שתף את הפוסט:

כתיבת תגובה