מבצעי BLACK FRIDAY באמזון

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

בשנים האחרונות קדחת הקניות של בלאק פריידיי (יום שישי השחור) נכנסו גם לישראל. חלק לא קטן מהישראלים קונים בבלאק פריידי ובהמשך בסייבר מנדיי דרך ענק הקניות של אמזון. זוהי אחת האפשרויות המובילות שמאפשרת לישראלים להשתתף בחגיגת הקניות מאמריקה עם משלוח עד הבית בישראל.

איפה נמצא את המבצעים של אמזון בבלאק פריידי?

לאמזון יש דף רשמי של המוצרים שנמצאים במבצע בבלאק פריידיי בקישור הזה. אבל לא תמיד כל המבצעים הטובים נמצאים בדף הזה. לפעמים כדאי לשוטט בקטגוריות שאתם מחפשים ולראות אם יש מוצרים במחירים טובים.

אם יש לכם קושי בקנייה מאמזון וזו הפעם הראשונה שלכם בקנייה מאמזון, אנחנו מציעים לכם לקרוא את מדריך הקנייה שלנו – אמזון ישראל. מהעבר השני, מי שממש מבין בטכנולוגיה יכול לנסות להכנס לאמזון דרך שרת VPN אמריקאי ולפעמים יציגו לו מבצעים אחרים שלא מיועדים לישראל. לפעמים ניתן למצוא שם מבצעים מאוד מרשימים. אנחנו נשתדל לפרסם כאן בזמן אמת את המבצעים הטובים ביותר שיהיו באמזון השנה.

למה לצפות השנה בBLACK FRIDAY?

בשנה שעברה הייתה לישראלים חגיגה שלמה עם אמזון בגלל שאמזון הוסיפו מבצע של משלוח חינם מעל 49$ לישראל. לצערנו, השנה מבצע כזה כנראה לא יתקיים בגלל שכמות הטיסות שטסות בין ישראל וארצות הברית הצטמצמה מאוד בגלל הקורונה. בכלל, יש סיכוי שיהיו יותר מוצרים מאשר בדרך כלל שלא יישלחו לארץ, אבל בשבועות האחרונים יש יותר ויותר מוצרים שהתחילו להשלח לארץ.

קשה מאוד להעריך איך הקורונה תשפיע על הבלאק פריידיי. אנחנו משערים שיהיה הבדל בין מוצרי אלקרוניקה וטלפונים לבין בגדים ונעליים. לדעתנו, השנה יהיו פחות מבצעים בתחום של מוצרי אלקטרוניקה כי לאורך כל הקורונה המכירה של המוצרים האלו היתה מוגברת מאוד, והייצור נפגע. לעומת זאת בבגדים יש סיכוי למבצעים יותר גדולים כי המכירות של החנויות הפיסיות נפגעו מאוד מהמצב והרבה מהספקים נשארו עם הרבה מאוד סחורה שהם צריכים להפטר ממנה.

בלאק פריידי עצמו חל השנה ב27 בנובמבר אבל המכירה באמזון מתחילה בדרך כלל לטפטף כל מיני מוצרים לפני התאריך הזה. מהרגע שנגמר יום הרווקים הסיני אמזון מתחילה ליצור את הבאזז לקראת יום המבצעים שלהם בעזרת מבצעים טובים בודדים.

אחרי הבלאק פריידי יש עוד יום קניות ביום שני 30 בנובמבר שנקרא Cyber Monday. בחלק מהמוצרים עיקר ההנחות הוא דווקא בחלק הזה של מבצע הקניות. בבגדים ונעליים הרבה פעמים המבצעים הטובים יותר הם דווקא בסייבר מנדיי. גם במקרה הזה אמזון ממשיכה את המבצעים עוד כמה ימים קדימה מעבר ליום הרשמי עצמו, כך שהמבצעים כולם נפרסים לאורך של יותר משבוע.

דף המבצעים של אמזון לבלאק פריידיי

איך להתכונן לבלאק פריידי?

כדאי להתכונן לבלאק פריידיי מראש ולחפש באתר אלו מוצרים אנחנו היינו רוצים לקנות. הרבה אנשים פוגשים מבצעים טובים תוך כדי היום, ובגלל הלחץ הם קונים כל מיני דברים שהם בכלל לא תכננו לקנות. כאשר עושים את ההכנה מראש בדרך כלל אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לקנות.

ההכנה מראש יכולה עזור לנו גם כדי לדעת מה המחיר הרגיל של המוצר וכך לדעת האם קיבלנו הנחה משמעותית בגלל הבלאק פריידיי או שבעצם מדובר בהנחה הרגילה שיש על המוצר כל השנה. כדאי גם מאוד לבדוק מה המחיר של המוצר בקנייה בארץ, כדי שנדע האם המבצע בחו"ל משתלם לנו.

כדאי להגדיר מראש באיזה מחיר אנחנו רוצים לקנות את המוצר שאנחנו מעוניינים בו. לפעמים אנשים מגלים בימי המבצעים את המוצר שהם רוצים במחיר טוב אבל הם מקווים שהמחיר יירד עוד. אנחנו ממליצים לכם שאם המוצר הגיע למחיר שהגדרתם כמחיר מטרה לא התמהמה ולקנות אותו כי שיש שההנחה תסתיים ואי אפשר יהיה להשיג את המוצר במחיר הזה.

למה כדאי לקנות מאמזון בבלאק פריידיי?

לקנייה מאמזון יש יתרונות רבים. בהקשר שלנו היתרון הגדול ביותר הוא היכולת להיות בישראל ולהשתתף בקניות של הבלאק פריידיי מאמריקה. אמזון היא היום ענק הקניות הגדול ביותר בארה"ב והיא מזוהה באופן ברור עם יום שישי השחור.

בניגוד להרבה מהחנויות האחרות שמפרסמות מראש מה יהיו המבצעים בבלאק פריידיי, אמזון לא מחלקת פליירים לפני התאריך, אלא מפזרת את ההנחות הגדולות ביותר של השנה ביום הזה. השיטה הזו גורמת לכך שהמבצעים הם מגוונים והם לא נגמרים תוך דקות ספורות כמו בחנויות אחרות.

בגלל הפרשי השעות שיש בין ישראל לארה"ב יוצא שבחצות הלילה בארצות הברית, השעה בישראל היא שמונה בבוקר. הרבה מאוד מהמבצעים של תקופת הבלאק פריידיי והסייבר מנדיי הם יומיים ומתחילים ב12 בלילה. במובן הזה יש לישראלים ייתרון כי אפשר לראות בשעה סבירה הרבה מבצעים שרוב האמריקאים יוכלו לראות רק בבוקר. אני ממליץ לנצל את השעות הראשונות של הבוקר כדי להתעדכן מה המבצעים שקיימים ביום הזה.

כמובן, שייתרון גדול נוסף של הקנייה מאמזון היא הידיעה הברורה שאנחנו נמצאים בידיים טובות ושיש מישהו שידאג לפתור כל בעיה שתתעורר לנו עם הקנייה. בניגוד ליום הקניות של המזרח, יום הרווקים הסיני באלי אקספרס, הקנייה באמזון בבלאק פריידיי היא קנייה הרבה יותר בטוחה בגלל השירות הנפלא של ענקית הקניות. שירות הלקוחות של אמזון הוא ברמה אחרת לגמרי מאפשרויות קנייה אחרות שאולי אתם מכירים באינטנרט.

תהנו בשבוע הקניות, אבל תקנו באחריות ובכמויות סבירות!

כתיבת תגובה