כפכפי REEF בזול מאמזון

הכפכפים של חברת ריף (REEF) הם כפכפים ברמת נוחות אחרת לגמרי מכל כפכף אחר שתוכלו לשים על הרגל שלכם. החברה האמריקאית הצליחה לעשות מהפיכה בתחום והיום הכפכפים שלהם הפכו לסיפור הצלחה מדהים.

הבעיה היא שהמחיר של הכפכפים של ריף בישראל הוא מאוד גבוה יחסית למחיר של הכפכפים האלו בעולם ולכן אנחנו מציעים לבדוק את האפשרות לקנות את הכפכפים האלו דרך אמזון ארה"ב. אמנם בקנייה מאמזון תצטרכו לשלם גם על המשלוח, אבל אנחנו מגלים שגם עם מחיר המשלוח, הרבה פעמים המחיר של REEF מאמזון הוא יותר זול. בחלק מהמקרים באמזון אם קונים מעל 49 דולר המשלוח הוא בחינם.

לקניית כפכפי REEF מאמזון

כפככי REEF

פרטים נוספים על כפכפי REEF

היסטוריה של חברת REEF

חברת ריף נוסדה בשנת 1984 על ידי שני אחים שהגיעו לארה"ב מארגנטינה. השמות שלהם היו פרננדו וסנטיאגו אגיורה. הם הקימו את החברה כדי לשתף את העולם באהבה הגדולה שלהם לגלישה ולחוף. הכפכף הראשון והמקורי שלהם עוצב בשנה הזו וזכה להצלחה גדולה. המהירות שבה הכפכפים האלו הצליחו להכנס לשוק הייתה מדהימה ומעוררת השראה.

בשנת 1995 החברה ניסתה לפרוץ קדימה וצירפה אליה את גולש הגלים המפורסם רוב מצ'אדו שהייתה לו השפעה מאוד גדולה על הקהל הצעיר, והוא גם היה פעיל סביבתי מאוד בולט. יחד איתו היא צירפה לצוות גם את הגולש מייק פאנינג שנחשב לגולש המהיר בעולם, בגלל שהוא זכה בשלוש אליפויות עולם בגלישת גלים. ההכנסה של הדמויות האלו העלתה את האופי של הכפכפים, למותג עם יוקרה.

שנה אחר כך, בשנת 1996 חברת REEF ניסתה להתרחב גם לתחום הנעליים הסגורות, כשהיא ניסתה להעביר את ההצלחה שלה בתחום הכפכפים הנוחים גם לתחום הזה, אבל עד היום החברה עדיין מזוהה בעיקר עם כפכפי האצבע שלה, אבל יש כאלו שאוהבים לקנות גם את מוצרי ההנעלה האחרים של החברה. לדעתי,כדאי למי שאוהב את הכפכפים לנסות גם את הנעליים כי יכול להיות שהוא יגלה שהעיצוב מאוד נוח לו.

לקראת שנת 2000 החברה התחילה לייצר כפכפים שמיועדות במיוחד לנשים, וכך הצליחו להכנס הרבה יותר חזק לתחום נעלי הנשים. בשנת 2005 החברה הוציאה כפכף מיוחד שהיה משולב בתוכו פותח בקבוקי בירה, והגימיק הזה הפך להיות מזוהה עם החברה.

מעורבות חברתית

בשנים האחרונות כחלק מהתפיסה של החברה את עצמה כמובילה חברתית, חברת ריף נכנסה יותר ויותר לתחומים של מעורבות חברתית. בהקשר הזה הם פתחו את תוכנית Reef Redemption, שמטרתה לרכז את המגע של החברה עם פעילות מעצימה חברתית.

הנקודה הראשונה שהתוכנית כוללת היא יצירת מוצרים שהם הרבה יותר טובים לסביבה. כחלק מהניסיון הזה יוצרו בשנים האחרונות על ידי REEF, מוצרים רבים עם קיימות הרבה יותר גדולה, ועם הקפדה מרשימה על המקור של כל המוצרים.

הנקודה השנייה כוללת עזרה לאוכלוסיות המקומיות שבהן המוצר מיוצר במדינות העולם השלישי. במסגרת הזו החברה משתמשת גם בפיתוחים של מעצבים מקומיים וגם תורמת הרבה לקהילות המקומיות. אני מרגיש שיש נוחות בקנייה כשאתה יודע שאתה לא רק מנצל את העולם השלישי.

פרוויקט חברתי נוסף שריף מעורבת בו הוא פרוייקט של ניקוי חופים ברחבי העולם. הפרוייקט נקרא Better Beach ובמסגרת הזו הם מעודדים אנשים לנקות חופים כדי שהים יהיה יותר נקי. המעורבות של החברה הוא גם בחקיקה. במסגרת הזו נוקו מעל 970 חופים עם מעל מאה אלף מתנדבים ברחבי העולם לניקוי חופים.

פרוויקט חברתי נוסף של החברה הוא פרוייקט של אימוני גלישה לילדים בסיכון. במסגרת הזו כבר עברו כ2500 ילדים מרחבי העולם. הייתרון הגדול של פעילות כמו גלישה לילדים עם צרכים מיוחדים קשורה לעובדה שזו פעילות עם הוצאה של הרבה מרץ שדורשת הרבה מאוד משמעת ויש לה יוקרה גדולה.

לפני כשנה חברת ריף הוציאה לשוק ליין של מוצרים שעיצוב שמושפע מהקהילה הגאה, כשההכנסות של המוצרים האלו מיועדים לחברי הקהילה.

לפרטים נוספים על הפעילויות החברתיות של REEF

למה כדאי לקנות מאמזון?

הקנייה מאמזון היא קנייה מאוד בטוחה ופשוטה, בעיקר בתקופה האחרונה שאמזון הוסיפו גם ממשק בעברית לקניות. בניגוד לקניית מוצרים ברחבי האינטנרט שכוללים מימד מסויים של סיכון של קבלת מוצרים מזויפים אן פגומים, כשאתם קונים מאמזון אתם יודעים שאתם מקבלים את הגב והאחריות של חברה בינלאומית גדולה ואמינה.

המוכרים באמזון יודעים שהם תלויים לחלוטין בדירוג שהם מקבלים מהקונים ואם הדירוג הזה יהיה לא טוב, הם במהירות רבה לא יוכלו למכור את המוצרים שלהם באמזון. החברה לא מרחמת על המוכרים בנושאים האלה ולכן הם יעשו הכל כדי שלא יהיו טעויות.

נושא נוסף שמטריד לא מעט מהאנשם שקונים ברשת היא האפשרות שבסופו של דבר התשלום שהם ישלמו יהיה יקר יותר מהמחיר שהם שילמו בקנייה בגלל שהם יידרשו לשלם על דברים נוספים כמו משלוח יותר יקר או תשלום נוסף על המיסים. יש לא מעט סיפורים על אנשים שקנו קניות באינטרנט והתברר להם בדיעבד שהם צריכים להוסיף כסף בשביל תוספות כאלו. הייתרון הגדול של אמזון הוא שהם מתחייבים שהסכום שאתם תשלמו במעמד הקנייה הוא המחיר הסופי ולא תדרשו להוסיף עליו בכלל.

אמזון מתחייבת שאם יתברר שהמחיר של המיסים יהיה יותר גבוה מהמחיר שהם גבו, הם לא יגבו מכם עוד תשלום וההפסד שנוצר בגלל המיסים יהיה על חשבונם. מצד שני, אם יתברר שהמחיר של המיסים היה נמוך יותר ממה שהם גבו, הם יחזירו את הגבייה המיותרת לחשבון שלכם.

מעבר לכל זה, אמזון מתחייבת לרמת שירות מאוד גבוהה שלא מקובלת אצל כל האתרים המתחרים. אם יתברר לכם שהייתה בעייה כלשהי עם המוצר או שמאיזה שהיא סיבה מה המשלוח לא מגיע אליכם כמו שצריך לאמזון יש שירות לקחות מצויין שאפשר להגיע אליו בקלות בצ'אט והם ידאגו לפתור לכם את כל הבעיות. בניגוד לאתרים אחרים שיכולים לטרטר אתכם הלוך ושוב ולבקש מכם להביא המון הוכחות על הבעיה אמזון מאמינה ללקוחות שלה והיא תדאג לפצות אתכם בדרך מהירה וטובה, ותנסה לפתור כל בעיה שתתעורר.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה