טוחני אשפה InSinkErator בחצי מחיר מאמזון

הרבה אנשים לא מבינים למה צריך טוחני אשפה בבית, אבל מי שהתרגל לעבוד עם טוחני אשפה לא יכול לדמיין מטבח בלי טוחן אשפה. העבודה במטבח נהיית הרבה יותר נקייה, מסודרת ונעימה עם טוחני אשפה. בישראל טוחני אשפה הם לא פריט חובה ואולי בגלל זה המחיר שלהם הוא בשמים.

מבין טוחני האשפה שיש היום בשוק הטוחנים של InSinkErator בולטים בכמה רמות מעל כולם. הם מצליחים לטחון פשוט הכל, ולכן הם מאפשרים פעילות חופשית לגמרי ללא חשש.

איפה לקנות טוחני InSinkErator?

הבעיה הגדולה של טוחני האשפה של InSinkErator בישראל היא המחיר השערוריתי שלהם ביחס למחיר שלהם בעולם. לא ברור לנו למה המחיר של הטוחנים האלו צריך לעלות פי שניים ויותר מאשר המחיר שלהם בחו"ל.

הדרך הטובה ביותר שאנחנו מכירים כדי לקנות את הטוחנים של InSinkErator היא דרך אמזון בריטניה. ההפרש במחיר פשוט ידהים אתכם. הבעיה הגדולה בקניה של הטוחנים בחו"ל היא המחיר של ההובלה אבל למרות המחיר הגבוה של ההובלה המחיר עדיין נשאר הרבה יותר זול מהמחיר בארץ. ההזמנה במקרה הזה טיפה מורכבת כי היא דורשת מאיתנו להרשם לשירות מיוחד של אמזון, אבל המאמץ כדאי כי ההבדל יכול להיות מעל אלף ש"ח!

לקניית InSinkErator Evolution 200 באמזון.

לקניית InSinkerator 66באמזון.

לקניית InSinkerator 56באמזון.

לקניית InSinkerator 46 באמזון

המחיר שאמזון דורשים מכם לשלם בקנייה הוא סופי והוא כולל הכל כולל משלוח ומיסים. בשום מקרה לא תדרשו על ידי החברה להוסיף עוד סכום עובר מיסים והובלה. זו התחייבות מוחלטת של החברה.

שימו לב. באמזון יש כל מיני מוכרים ורק אמזון כמוכר שולחת את הטוחנים לישראל, ולפעמים נגמר להם המלאי זמנית. אם לא מצאתם טוחן עם משלוח לישראל כדאי לחכות שבוע – שבועיים ולנסות שוב כי יש סיכוי גדול שהמלאי יחזור ויהיה משלוח לארץ.

מה עם התקנה ואחריות?

ההתקנה של טוחני אשפה היא מאוד פשוטה, והטוחנים של חברת InSinkErator מתאימים לכל סוגי הצנרת שיש בישראל, ולכן אתם פשוט תצטרכו להזמין כל אינסטלטור שהוא כדי שהוא ישלים לכם את העבודה או שתעשו את ההתקנה בעצמכם אם יש לכם ידיים טובות. באמת לא מדובר על התקנה מסובכת יותר מכל סיפון רגיל.

יש אנשים שחוששים לקנות אץ הטוחנים מאמזון בגלל האחריות. כל מי שקנה אי פעם מוצר מאמזון והיה זקוק לשירות כלשהו יוכל להרגיע אתכם. מדובר בחברת ענק שאת המוניטין הטוב שלה בעולם כולו היא קיבלה בגלל השירות המדהים שלה.

בדרך כלל אמזון ינסו לגרום לנותן השירות בארץ לתת לכם שירות כי הוא מחוייב לחברה גם על קניות שלא נעשו גרכוץ אם השירות מהספק בארץ יסתבך אמזון תיקח אחריות ותדאג לתקן את המוצר בעצמה. לפעמים היא תבקש מכם לשלוח לה את המוצר בעצמה, אבל ברוה המקרים היא פשוט תשלח לכם מוצר חדש בלי לבקש את המוצר הישן בחזרה.

אני זוכר את הפעם הראשונה שקיבלתי מאמזון מוצר שלא עבד, והייתי בשוק שאחרי שיחת צ'אט של תשי דקות עם נציג שירות זוגיתי במיידית בכל הכסף. ישראלים שעובדים עם אמזון מופתעים כל פעם מחדש מרמת השירות והאמינות של החברה.

מה ההבדל בין הדגמים של InSinkErator?

בני הדגמים העיקריים של החברה הם InSinkErator 100 והדגם החדש יותר InSinkErator 200. ה -100 הוא דגם קצת יותר ישן וה- 200 הוא דגם יותר חדיש, אבל לא בטוח שאתם צריכים דווקא את החדש.

שני הדגמים מאוד נוחים להתקנה ולשימוש, ושניהם שקטים יחסית לטוחני אשפה אחרים שנמצאים בשוק. היתרונות של InSinkErator 200 על פני הדגם הישן קשורים לעובדה שהאשפה מטופלת בו בשלושה שלבים שונים בעוד שבדגם הישן האשפה נטחנה בשני שלבים בלבד. בגלל זה הדגם החדש מצליח לטפל גם באשפה עקשנית כמו קליפות גסות ועצמות בצורה הרבה יותר חלקה. מעבר לכך, גם הרעש של הדגם החדש מופחת לעומת הדגם הישן.

אני לא בטוח שההבדלים האלו מצדיקים את הקנייה של הדגם החדש. מצד שני, הרבה אנשים רוצים שטוחן האשפה שלהם יעבוד שצורה הכי טובה בלי שהם בכלל יצטרכו אי פעם להתעסק איתו בכל צורה שהיא.

שאלות ותשובות נפוצות על טוחני אשפה

איך אני שומר על טוחן האשפה שלי כך שהביצועים שלו יישארו כמו בקנייה?

טוחן האשפה של InSinkerator מתוכנן כך שהוא לא צריך שום תחזוקה. הדרך הטובה ביותר לשמור על הביצועים שלו היא להשתמש בו באופן רגיל. כדי לשמור אותו נקי כדאי להזרים כמות קטנה של מים קרים בכיור אחרי השימוש.

ניתן להשתמש בסודה לשתייה כדי לרענן את טוחן האשפה, במיוחד אם כמות מסוימת של אשפה נשארה בפנים ויצרה ריחות ולכלוך. אפשרות נוספת שעוזרת לשמירה על ניקיון וריח היא לקחת פלח לימון או פרי הדר ולגרוס אותם בטוחן האשפה ללא מים למשך מספר שניות. בשום מקרה לא כדאי לשים אקונומיקה או חומר הלבנה בתוך הטוחן.

כמה עולה ההפעלה טוחן אשפה של InSinkerator?

מחיר התפעול של טוחן האשפה הוא יחסית נמוך. טוחני האשפה של InSinkerator גורסים את האשפה ביעילות ומהירות כך שההוצאה על חשמל היא מינימלית. ההפעלה של טוחן אפשה למשך חודש שווה בכמות ההוצאה של החשמל לנורת ליבון למשך חודש אחד. טוחני האשפה זקוקים למעט מאוד מים, ומהירות ההפעלה של טוחני האשפה גורמת לכך שהשימוש יהיה מינימלי. המחקרים מראים שמשפחה שמשתמשת בטוחן אשפה צורכת 0.04% מצריכת המים הכוללת על הטוחן.

נראה שהטוחן שלי הפסיק לעבוד ואין בכלל חשמל בטוחן

לטוחנים של InSinkerator יש מגן מפני מצב של העמסת יתר. המטרה של המגן הזה היא להגן על המנוע שלא יתקלקל במקרה של עומסים בלתי סבירים. העבר את הסוויץ’ של טוחן האשפה למצב כבוי, ותבדוק בתוך טוחן האשפה אחרי שאריות וסלק את כל הדברים שנפלו פנימה, כמו חתיכות מתכת. לאחר מכן צריך ללחוץ על כפתור ההפעלה מחדש שנמצא בבסיס של טוחן האשפה. לחיצה על הכפתור הזה אמורה להפעיל מחדש את המנוע שהופסק. אם המנוע לא הופעל מחדש כדאי לבדוק את החיבור לחשמל או להזמין טכנאי.

טוחן האשפה שלי נתקע. מה לעשות?

בכל יחידה שנמכרת מצורף מפתח ברגים מסוג אלן. הכנת המפתח ונענוע שלו קדימה ואחורה עשוייה ברוב המקרים לפתור את הבעיה ולהוציא את הדברים התקועים. כבה את המכשיר והכנס את המפתח לחור שנמצא מתחת לבסיס של הטוחן, עד שתוכל לסובב אותו סיבוב מלא.

האם טוחן האשפה מתאים רק לסוגים מסויימים של כיורים?

טוחני האשפה של InSinkerator מתאימים גם לכיור מלא וגם לחצי כיור, גם לכיור מתכת וגן לחומרים אחרים. הפתח הרגיל של 90 מ"מ של הכיורים הוא אידיאלי בשביל טוחני האשפה, והטוחן מגיע עם התאמה לגודל הזה. בכל מקרה, קיימים אוגנים נוספים להתאמה של גדלים אחרים של כיורים לא רגילים. כאשר אתם עושים שיפוץ במטבח זהו זמן נהדר לחשוב על הנוחות המדהימה של חיים עם טוחן אשפה ולהתאים את המטבח לטוחן, אבל ניתן להתקין את הטוחן גם במטבח וכיור ישנים.

עד כמה טוחני האשפה מרעישים?

תופתעו לגלות עד כמה הם שקטים. הטוחנים של InSinkerator שקטים באופן יוצא מהרגיל.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה