הנסגרואה Hansgrohe

איפה כדאי לקנות ברזים של הנס גרואה?

הנסגרואה (HANSGROHE) הוא אחד המותגים הנחשבים בעולם בכל הקשור לכלים סניטריים, לחדר האמבטיה ולמטבח. את הברזים המצויינים שלהם ניתן לרכוש בחנויות שונות ברחבי הארץ, וגם באתר של זאפ.

אנחנו ממליצים לרכוש את מוצרי הנסגרואה באמזון.

לקנייית מוצרי הנס גרואה באמזון

גם מי שלא מורגל לרכוש מוצרים ברשת יכול להתנסות בכך, כי הרכישה דרכם היא לא מסובכת. הרכישה מתבצעת דרך האתר של אמזון והרכישה בטוחה וההזמנה פשוטה. הזמנה דרך חברת אמזון מביאה איתה את השרות הידוע והאיכותי של החברה שבגללו היא כל כך התפרסמה במשך השנים. המוצר מגיע תוך כמה ימים (בדרך כלל תוך פחות משבועיים), והם נותנים אחריות טובה למוצר. המחירים באמזון זולים משמעותית מהמחיר של אותם ברזים בארץ, ובודאי שזה משתלם יותר ככל שההזמנה גדולה יותר.

מומלץ במיוחד לבונים, שצריכים לרכוש ברזים למרחבים השונים בבית. יחד עם זאת גם משפצים יהנו ממחיר זול ונוחות השרות של אמזון. ניתן לגלוש באתר של הנס גרואה באמזון לפי סוגי המוצרים: ברזים למלקחת, ברזים לאמבטיה, ברזים למטבח, מערכות מקלחת ועוד.

על חברת הנס גרואה

חברת הנסגרואה היא חברה ותיקה ששומרת על מעמדה בשוק לאורך שנים. הכל התחיל כשסוחר בדים צעיר בשם הנס גרואה היגר מאזור ברלין לאזור היער השחור בגרמניה, שם החליט לשנות את עיסוקו ופתח סדנת ברזל, מפה לשם הוא התמקד בתחום המתפתח של המקלחות, שהיה חדש ומסקרן בראשית המאה העשרים. בשנת 1901 הקים את החברה על שמו: HANSGROHE. החברה הלכה והתפתחה והפכה לשם נרדף לאיכות וחדשנות בתחום הברזים.

לחברה מספר סדרות של ברזי מטבח, לכל סדרה היחודיות שלה. כמובן שבכל הסדרות נשמרת האיכות של חברת הנסגרואה אולם ההבדל ניכר בעיצוב ובתוספות שונות המאפשרות נוחות מירבית למוצר.

ברזי אקסור (EXOR)

ברזי AXOR

המותג היוקרתי ביותר של חברת HANSGROHE הנסגרוהה, הוא המותג EXOR אקסור, המותג הוא פרי שיתוף פעולה בין הידע והטכנולוגיה של HANSGROHE הנסגוראה, לעיצוב של מעצבי על, המתמחים בעיצוב מוצר ואדריכלים. כל זה הביא לתוצאה איכותית ומרשימה. למותג הברזים EXOR אקסור שלוש סדרות, הסדרה היוקרתית ביותר, וגם היקרה ביותר נקראת AXOR Citterio, לצידה שתי סדרות נוספות: Axor Starck ו AXOR Uno.

למותג אקסור של חברת הנסגרוהה מוצרי אמבטיה איכותיים במגוון מחירים. גם בתוך המוג הזה יש חלוקה פנימית לשלוש סדרות שמעוצבות על ידי מעצבים שונים. אקסור סטארק עוצבה על ידי המעצב פיליפ סטארק בסגנונו המינימליסטי, כמובן ללא פשרה על האיכות. סדרת אקסור Axor Showers/Front מעוצבת על ידי קבוצת המעצבות Front, עבודתן מתאפיינת בדיונים וחקר משותף עד שהן מגיעות לתוצאה המתאימה להן. וסדרת AXOR Montreux, היא שילוב של טכנולוגיה חדישה עם עיצוב מסורתי אותנטי. שולוב של ישן וחדש המביאים יחד חווייה אישית ומיוחדת.

סדרות ברזים זולות יותר של הנס גרואה

לחברה סדרות נוספות, במחירים זולים יותר מהמותג היוקרתי EXOR. כגון סדרת Logis, הפשוטה יחסית, ומציעה ברזים פשוטים ובסיסיים, במחירים זולים יחסית. וכן סדרת Talis, שמציעה ברזים ברמה יותר גבוהה, ובמחירי ביניים.לצידם מוצרי אמבטיה במחירים זולים יותר עם האיכות של הנסגרואה.

בחברת הנס גרואה שמים דגש על עיצוב המוצר מבחינה הנדסית ואגרונומית. לכן המוצרים נוחים יותר לשימוש. בברזים משולבים פטנטים יחודיים לחברה, כגון quick clean, שבו הפתחים מהם יוצאים המים עשויים סיליקון ומאפשרים נקיון קל יותר מאבנית. פטנט נוסף קשור בחסכון במים air power, המים מעורבלים עם אויר לפני יציאתם מהברז וזה יוצר תחושה של זרם חזק עם פחות מים. אלו רק שתי דוגמאות לפטנטים יחודיים שמיושמים בברזים של HANSGROHE. ניתן להבין יותר טוב את השירולים בבחירת ברזים במדריך שלנו לבחירת ברזים למטבח.

למוצרים אחריות של חמש שנים.

Hansgrohe Shower Pleasure / Duschvergnügen

כתיבת תגובה