המדריך לקניית מוצרי מציאות מדומה שלOculus בזול מאמזון

Oculus

חברת Oculus היא אחת החברות המובילות בתחום משחקי המציאות המדומה, והמוצרים שלה הם מוצרי חובה למי שאוהב את הז'אנר של המשחקים האלו. המחיר של המוצרים של Oculus בארץ הוא מאוד יקר ולכן אנחנו ממליצים לקנות את המוצרים האלו מאמזון בחצי מחיר.

מגוון מוצרי Oculus באמזון.

אמזון היום היא החנות הגולה ביותר בעולם ויש בה מגוון שלם של מוצרים שלא תמצאו במקומות אחרים, ולכן כדאי לראות את כל המוצרים של Oculus שנמכרים באמזון בקישור הזה.

המוצרים הפופולריים ביותר של החברה:

  • Oculus Rift S – מערכת אוקולוס ריפט מיועדת למשחקי מציאות מדומה במחשב (צריך מחשב עם ביצועים טובים בשביל המערכת הזו).
  • Oculus Quest 64GB – מערכת למשחקי מציאות מדומה ניידת. הרמה של המכשיר פחותה מאשר הRift אבל ניתן להשתמש בה ללא מחשב.
  • Oculus Quest 128GB – מערכת קווסט יותר חזקה.
  • Oculus Go Standalone 32GB – משקפי מציאות מדומה שלא מצריכים עוד עזרים.
  • Oculus Go Standalone 64GB – משקפיים עם מערכת חזקה יותר.
  • התחום של משחקי מציאות מדומה הוא המתחום שמתפתח הכי מהר בכל התחום של משחקי המחשב, והחברה הזו היא אחת החברות המובילות ביותר בתחום.
Defy Reality | Oculus Quest | Beat Saber

היתרונות בקנייה מאמזון

מחיר זול

המחיר של המוצרים חברת Oculus באמזון זולים באופן משמעותי לעומת המחירים שלהם בארץ. האמת היא שממש קשה לנו להבין למה הפער בין המחיר של המוצרים האלו בחו"ל למחיר שלהם בארץ צריך להיות כל כך גדול. בחלק גדול מהמקרים הפער במחיר מגיע לפי שניים. זה לא נראה לנו מוצדק.

אמנם כשקונים מאמזון מחו"ל צריך לשלם גם מיסים ומשלוח אבל עדיין המחיר זול באופן משמעותי מהמחיר בארץ. שימו לב שהמחיר שאתם משלמים בקופה באמזון הוא מחיר שכולל הכל, גם את המשלוח ואת המיסים, ועדיין זה מחיר הרבה הרבה יותר זול מהמחיר בארץ.

אמינות ושירות

אחת הסיבות שאמזון מצליחים כל כך בעולם הרחב הוא הפרסום שהם קיבלו בעולם בזכות השירות המצויין שלהם. מדובר בשירות ברמה אחרת לגמרי מאשר השירות שאנחנו רגילים לקבל בישראל. אני שומע מהרבה חברים שעושים קניות באמזון וגילו בעיה כלשהי, שהם הופתעו מרמת השירות שהם קיבלו ומרמת האמון שאמזון מעניקה ללקוחות שלה.

כשאתם קונים מאמזון, אתם יודעים בוודאות שאתם מקבלים מוצר מקורי, חדש וללא בעיות. אתם גם יכולים להיות בטוחים שאם תהיה לכם בעיה כלשהי עם המוצר שהגיע או עם המשלוח, אמזון תעשה כל מה שהיא יכולה כדי שתצאו מרוצים וכל זה בלי שתצטרכו לרדוף אחריהם כמו שצריך לרדוף אחר חנויות בארץ.

גם לגבי האחריות, אמזון דואגת ללקוחות שלה גם מעבר לים. אם תהיה לכם תקלה כשלהי במוצר פשוט תפנו לאמזון והיא תדאג להפעיל בשבילכם את האחריות. בהרבה מקרים אמזון פשוט מזכה בערך של המוצר ולפעמים הם מבקשים לשלוח את המוצר בחזרה על חשבונם.

מחיר סופי בקופה

אחד הדברים שבגללם אנשים חוששים מקניות באינטרנט מחו"ל היא התחושה שאולי המחיר שהם משלמים הוא לא המחיר הסופי ובהמשך ידרשו מהם להוסיף עוד כסף על תשלומים של מיסים או על תשלומים של המשלוח. הבעיה הזו יכולה לקרות באתרים כמו איביי או אלי אקספרס, אבל לא אצל אמזון.

אחד היתרונות הגדולים של קנייה מאמזון כמוכר הוא בכך שהמחיר שאתם משלמים בקופה הוא המחיר הסופי ולא תדרשו להוסיף עליו בשום מצב. אמזון מתחייבת שאם יתברר שהמחיר של המשלוח והמיסים יהיה יותר גבוה ממה שהם לקחו מכם, הם יספגו את ההפרש, ולא ידרשו מכם עוד כסף. אם מצד שני יתברר שהם טעו ולקחו יותר מדי מיסים הם יחזירו לכם את ההפרש לחשבון הבנק.

מגוון וחדשנות.

ייתרון נוסף של קנייה מאמזון היא בכך שבגלל שהם חנות עולמית הם מחזיקים הרבה פעמים מוצרים שקשה להשיג בישראל, והמגוון שלהם הוא הרבה יותר גדול ממה שניתן למצוא בחנויות רגילות בארץ.

גם מוצרים חדשים שיצאו בתקופה האחרונה קל הרבה יותר למצוא באמזון מאשר בכל מקום אחר, ולכן תוכלו הרבה פעמים לקנות מאמזון הרבה זמן לפני שהמוצר יגיע בכלל לישראל.

כתוב/כתבי תגובה