הדגמים השונים של בירקנשטוק

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 65 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל65 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

הנוחות של הכפכפים של בירקנשטוק היא שם דבר אצל מי שאוהב את הפירמה הזו וזו הסיבה העיקרית שבגלל אנשים קונים את הכפכפים האלו. זו בעיני סיבה מספקת לקנייה של בירקנשטוק, אבל מאחורי המוצרים של החברה מסתתרת גם אמירה אופנתית, והחברה משקיעה הרבה מאוד בנושא הזה.

יש כאלה ששונאים את המראה של הכפכפים האלו, וחושבים שאחת המכות הגדולות ביותר של הקיץ היא העובדה שאנשים מרשים לעצמם להסתובב עם כפכפי בירקנשטוק. בעיניהם, זוהי הפגיעה החמורה ביותר של צו האופנה. אבל מצד שני יש הרבה שאוהבים את המראה המיוחד של הכפכפים האלו. לפני כמה שנים אפילו הייתה מיני סערה בעולם האופה כאשר צלמי פאפרצי צילמו את אשלי אולסן מסתובתת עם כפכפים של החברה.

לא כולם יודעים אבל יש דגמים שונים של הכפכפים של בירקנשטוק, ולכן ניתן לבחון איזה דגם העי מתאים לכם. מי שמחפש לקנות נעלי בירקנשטוק ברשת מוזמן לקרוא את המדריך שלנו לקניית בירקנשטוק ברשת.

לחברת בירקנשטוק יש מגוון מאוד גדול של דגמים. רוב הדגמים הם מוכרים וותיקים בשוק והרבה אנשים מכירים את הנעל שהם אוהבים אבל לא תמיד יודעים מה השם של הכפכף שהם נועלים כדי להזמין אותו. מעניין שרוב העיצובים של החברה הם קלאסיים מאוד ומתאימים לחברה וותיקה מאוד בשוק, אבל בכל זאת הם אהובים גם בימינו.

אנחנו ננסה לעזור ולעשות קצת סדר בין הסוגים הנפוצים של החברה. כל הסנדלים והנעליים של בירקנשטוק נקראות על שם ערים בעולם – זוהי מסורת קריאת השמות של החברה מאז שהחברה נוסדה.

כל הדגמים של בירקנשטוק

בירקנשטוק גיזה Birkenstock Gizeh

כפכפי גיזה של בירקנשטוק נקראים עך שם העיר המצרית העתיקה. זהו אחד הדגמים הפופולרים ביותר. הדגם הזה הוא בעצם כפכף אצבע מאוד נוח. בשנים האחרונות זהו הדגם הפופולרי ביותר של החברה.

כפכפי גיזה

בירקנשטוק מדריד birkenstock madrid

זהו הדגם הבסיסי והפשוט ביותר של בירקנשטוק והוא אחד הדגמים הראשונים של החברה. הדגם הזה כולל רק רצועה אחת פשוטה שמחזיקה את הרגל, אבל דווקא בגלל זה יש הרבה שאוהבים אותו במיוחד כי הוא נותן שחרור מוחלט של הרגל. בתמונה כאם הוא צולם עם גרביים. האפשרות של לבישת בירקנשטוק עם גרביים היא כבר באמת מזעזעת מבחינה אופנתית, אבל היא נוחה מאוד בתקופת הסתיו.

כפכפי מדריד

בירקנשטוק אריזונה – Birkenstock Arizona

דגם אריזונה הוא הדגם הותיק ביותר של החברה והוא כולל פשוט שני פסים שמחזיקים את הרגל במקום פס אחד. הסיבה שהדגם הזה כל כך מצליח היא בגלל שהוא מאפשר את שתי האפשרויות ביחד – גם להחזיק את הרגל במבנה קצת סגור וגם משאיר עדיין את תחושת השחרור שכל כך רצוייה בכפכפי בירקנשטוק. זהו הדגם האהוב עלי ביותר.

כפכפי אריזונה

בירקנשטוק פלורידה Birkenstock Florida

הדגם הזה הוא קצת פחות נפוץ, והאת היא שאני פחות אוהב אותו ויכול להבין למה הוא פחות מצליח. בגדם הזה יש שלוש רצועות שהן קצת יותר קטנות. לטעמי, הדגם הזה מתאים רק למי שזקוק להחזקה מאוד טובה של הרגל שלא תברח ולכן מוכן לוותר גם על חלק מתחושת החופש וגם על המראה השיקי של הכפכפים.

בירקנשטוק פלורידה

בירקנשטוק בוסטון Birkenstock Boston

דגם בוסטון הוא הדגם של הכפכפים הסגורים של החברה. זהו דגם שנותן כיסוי מלא לכף הרגל אבל משאיר עדיין את הנוחות של כפכפים. בעני זהו דגם שמתאים או לחורף או לאנשים שרוצים ללכת עם כפכפים לעבודה ולא מרגישים נוח להגיע עם כפכפים פתוחים. עם הדגם הזה אפשר ללכת כאילו עם נעליים אבל עם נוחות של כפכפים. להיות עם ולהרגיש בלי. הדגם הזה הוא אחד הדגמים שצוברים פופולריות מאוד גדולה בשנים האחרונות ובחודשי החורף הוא הדגם הנמכר ביותר.

כפכפי בוסטון

בירקנשטוק ממפיס Birkenstock Memphis

דגם ממפיס של בירקנשטוק הם בעצם נעליים, וזהו הדגם המצליח ביותר של הנעליים של בירקנשטוק. הנעליים של החברה פחות מצליחים מאשר הכפכפים, אבל בשנים האחרונות גם הנעליים מצליחים לחדור יותר ויותר אל השוק. בנעליים האלו יש את המדרסים המפורסמים של החברה והם מצליחים לתת את התחושה של הליכה עם כפכפי בירקנשטוק לטובת המכורים למוצרי הנוחים האלו, גם בתקופת החורף שבהם אי אפשר ללכת עם כפכפים.

נעלי בירקנשטוק דגם ממפיס

בירקנשטוק פפיליו

כפכפי פפיליו הם לא בדיוק דגם של בירקנשטוק. פפיליו הוא סוג של ייצור משנה של החברה שדרכה היא מוציאה כפכפים בעלי אופי שונה מהכפפכים הרגילים של החברה. בעצם, כל ההרכב של הנעל הוא זהה לחלוטין לכפכפים הרגילים של החברה וההבדל היחידי הוא בעיצוב החיצוני שנוטה להיות פחות שמרני ויותר חצוף ונועז. דרך הקיום של סידרת המשנה הזו חברת בירקנשטוק מרשה לעצמה להתפרע קצת יותר ולצאת מהקווים הרגילים שמגבילים אותה.

יש הרבה טענות בשוק שהסיבה שחברת הבת הזו קיימת היא כדי לבחון אפשרויות חדשות לכפכפים שחלקם בסוף מתמזגים עם חברת האם בלי לזעזע את השוק המסורתי של החברה בכל שנה. חלק מהדגמים שיצאו דרך חברת הבת עברו עם השנים והפכו להיות דגמים שמיוצרים על ידי החרה עצמה.

בכל מקרה, הכפכפים הם אותם כפכפים ממש מבחינת טיב המוצר, ולכן אם אתם אוהבים את הנוחות של בירקנשטוק אבל רוצים קצת להתפרע יותר מבחינת העיצוב כדי לגוון והיראות קצת שונים, כדאי לכם לנסות ולבחון את הפכפכים שנמכרים תחת המותג הזה.

כפכפי פפיליו

גיוון נוסף של הכפכפים

מעבר ליכולת לבחור בין הדגמים השונים של החברה יש עוד דרכים שבהם בירקנשטוק מצליחה לגוון את מלאי המוצרים שלה בשנים האחרונות. מגוון החומרים שהחברה משתמשת בהם הולך וגדל עם השנים והיא לא נשארה רק עם העור המסורתי.

היום ניתן למצוא סנדלי בירקנשטוק במגוון חומרים כמו סוגים שונים של פלטיק וגם מגוון סוגים של עור.

מלבד שאלת החומרים גם הצבעים שבהם ניתן להשיג את הכפכפים הוא רחב מאוד וכל שנה מתווספים צבעים שונים. הרבה מאוד שנים החברה יוצאת גם במהדורות קיץ מיוחדות שמאפשרות לקבל עוד גיוון מיוחד מעבר לסדרות הרגילות ומאפשרות לחובבי האופנה לגוון עם הכפכפים.

למרות הנסיונות האלו, ולמרות שהבחירה ללכת עם כפכפים היא לא בחירה כל כך פשוטה מבחינה אופנתית החברה מדווחת שההצלחה הגדולה ביותר שלה היא עם הכפפכים במבנה ובצבעים המסורתיים שנותנים תחושה של מסורת ומכובדות.

כתיבת תגובה