ברזים של דלתא (DELTA) בזול מאמזון

ברזי דלתא שנפתחים במגע

התשלובת הבינלאומית של Masco מייצרת ברזי איכות מדהימים תחת שם המותג דלתא. החברה נחשבת לאחת מחברות הברזים הטובות בעולם ויש לה כמה פטנטים ייחודיים בתחום. אחד הברזים הנמכרים ביותר של החברה הוא ברז שניתן לפתוח אותו על ידי נגיעה בברז בלי צורך לפתוח את הברז.

קנייה של ברזי דלתא באמזון

בישראל אין הרבה חנויות שמוכרות את הברזים של דלתא והמחיר של הברזים האלו בישראל הוא מאוד מאוד גבוה. אנחנו ממליצים לקנות את הברזים האלו מאמזון ארה"ב וכך לקבל אותם במחיר הרבה יותר טוב.

לקניית ברזי דלתא באמזון

כשאתם קונים מאמזון כמוכר אתם יודעים כבר בזמן ההזמנה את המחיר הסופי של המוצר. אחד החסמים הגדולים בקנייה באינטרנט מחו"ל הוא החשש של אנשים מפני האפשרות שהם יצטרכו להוסיף עוד תשלום מעבר למה שהם שילמו בזמן הקנייה. אמזון מתחייבת שהסכום שאתם משלמים בקופה הוא המחיר הסופי של המוצר ולא תצטרכו להוסיף עליו. המחיר בקופה הוא מחיר כולל משלוח ומיסים. גם במקרה שיתברר מאיזה שהיא סיבה שהיה צריך להוסיף תשלום בשביל המיסים או המשלוח אמזון יספגו את המחיר הזה בעצמם.

אחד היתרונות הגדולים של קנייה מאמזון הוא השירות הנהדר שהחברה נותנת ללקוחות שלה. האמת היא שאמזון מפורסמת בעולם בעיקר בגלל הסיבה הזו. הם נותנים שירות לקוחות שבישראל רק אפשר לחלום עליו. אם תהיה לכם איזה שהיא בעיה עם המשלוח או שהמוצר לא יגיע כמו שצריך אמזון ידאגו שתצאו מרוצים. בדרך כלל אם תהיה בעייה מוצדקת הם לא יבררו אתכם עליה יותר מדי אלא ימהרו לשלוח חדש או לזכות אתכם בסכום הקנייה. אמזון גם תדאג שתקבלו את האחריות על הברז שלכם או דרך היבואן המורשה או דרך אמזון עצמה.

מה מיוחד בברזים של דלתא?

החברה אומרת שהיא פועלת לפי שלושה עקרונות:

  • למים יש את היכולת לשנות את מצב הרוח של בני אדם לכל היום
  • יש תחושה קסומה דווקא בפתרונות פשוטים
  • חידושים מגיעים מתובנה אנושית.

זאת הסיבה שחברת דלתא מצליחה לייצר בשנים האחרונות טכנולוגיות מרשימות חדשות לפי הצורך של הצרכנים. דלתא נחשבת בארצות הברית כאחת החברות החדשניות ביותר בתחום של ייצור ברזים ואביזרים למטבח.

פתיחה ידנית של הברז

ברז נפתח במגע (Touch2O) של דלתא

ללא ספק בשנים האחרונות דלתא התפרסמה בעיקר בגלל הברזים שלה שנפתחים במגע יד. במקרים רבים שבהם אנחנו עובדים במטבח שתי הידיים שלנו מלאות ואנחנו לא יכולים לפתוח את הברז עם האצבעות או שקורה והאצבעות שלנו מאוד מלוכלכות. במצבים האלה, שיטת הפתיחה של הברז במגע היא פשוט עזרה אדירה.

כל מגע בנקודת הפתיחה או בידית יגרמו לזרים המים להפתח בדיוק בטמפרטורה שכיוונתם אליה את הברז שלכם.

בקרת טמפרטורה

להשלמת הפתיחה במגע יד, דלתא הוסיפו לברזים שלהם מערכת שמראה לכם דרך התאורה את הטמפרטורה של המים. נורות הלד מכוונות כך שניתן מיד לראות האם המים חמים או קרים.

בגלל שאתם פותחים את הברז במגע ולא על יד הזזת הידית של המים יש חשש שלא תשימו לב שהמים חמים מדי או קפואים. מערכת ההתראה על הטמפרטורה בעזרת הצבע נועדה להשלים את המערכת הזו ולאפשר לכם להשתמש בפתיחת המגע בביטחון.

כל מי שהתרגל למערכת הזו של הפתיחה בעזרת מגע במטבח אומר שהוא לא מסוגל לחזור חזרה לברזים שנפתחים בדרך הרגילה והישנה.

טכנולגיות נוספות של ברזי דלתא

יש לדלתא היום גם טכנולגיות נוספות שמשמות את הברזי המתקדמים שלה. מערכת מגנטית שמושכת את הברז הנשךף בחזרה למקום במקרה שהשתמשמם בו והוצאתם אותו מהמקום, אפשרות לניקוי נוח של המסננים של הברזים ועוד.

אחד הדברים החדשניים שמתחיל להכנס לחלק מהסדרות של דלתא הוא ממשק עם העוזרת הקולית אלקסה שמאפשר לתת לברז הוראה קולית להפתח ולהוצא כמות מדויקת של מים.

לקריאה נוספת על קניית ברזים באמזון: גרואה, הנס גרואה.

שאלות ותשובות על ברזי דלתא

האם הברזים צריכים להיות מחוברים לחשמל?

לא. המערכת האוטומטית של הפתיחה במגע עובדת על בטריות שמגיעות בתוך הקופסה. יש אפשרות לקנות חיבור חשמלי אם יש לכם נקודת חשמל קרובה שאתם רוצים לחבר לברז.

האם יש סכנה של התחשלמות בחיבור של חשמל ומים?

הברזים של דלתא משתמשים באותו מתח חשמלי שמקובל היום בטלפונים חכמים. זהו מתח מאוד מאוד נמוך שאין בו בכלל סכנה של התחשמלות.

האם מסובך להרכיב את הברזים האלו?

לא. ההרכבה של הברזים של דלתא היא כמו ההרכבה של כל ברז רגיל עם עוד מעט תוספות שהן יחסית פשוטות לכל מי שמבין קצת בהרכבה של דברים בבית.

אם אחד הילדים יפעיל בטעות את הברז על ידי מגע – האם המים יפעלו בלי הפסקה?

לא, לברזים של דלתא יש מנגנון בטיחות שגורם למים להפסיק לזרום אחרי שעוברות ארבע דקות רצופות ללא תזוזה או שינוי.

אם אני אנסה לתפוס את הברז האם הוא יתחיל להשפריץ עלי?

לא. המערכת היא מערכת חכמה והיא יודעת להבדיל בין החזקה משמעותית של הברז לצורך ניקיון או שינוי זווית, לבין נגיעה קלה ומהירה לפתיחה.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה