אתרים לקניית כלי עבודה מחו"ל, מחנויות שעושות משלוח לארץ.

ישנם אתרים רבים בחו"ל שמוכרים כלי עבודה בזול ממגוון סוגים – החל מכלי עבודה ידניים כמו מברגים, בוקסות, מסורים  וכלה בכלי עבודה חשמליים כמו מברגות, מקדחות ואף כלי עבודה גדולים מאוד.

לפעמים מחירם של כלי העבודה הללו בחו"ל זול משמעותית מאשר מחירם בארץ. אמנם בהזמנת כלי עבודה מחו"ל עלינו לשלם גם על המשלוח ועדיין פעמים רבות המחיר נשאר נמוך באופן משמעותי מהמחיר המקביל בארץ. יתרה מזאת, לפעמים אנחנו מחפשים כלי ייחודי שמאוד קשה למצוא בארץ, וכאן הוא נמצא רחוק מאיתנו בלחיצת כפתור.

ככלל, כלי עבודה ידניים ניתן לקנות גם בארה"ב, אבל כלי עבודה חשמליים יכולים להיות יותר בעייתיים בגלל הבדלי המתח שעלולים לגרום לפעילות פחות טובה של המכשירים. מכשירם נטענים שמבוססים על סוללות כמו מברגות כדאי לקנות גם בארה"ב, אבל מוצרים עם חיבור קבוע לחשמל כדאי לקנות רק מאירופה או לבדוק מול החנות בארה"ב אם היא יכולה לספק מכשיר שמתאים לישראל.

בפוסט הזה ריכזנו רשימה של חנויות מחו"ל שעושות משלוח לישראל.

אלי אקספרס

יש מספר חנויות מצויינות לכלי עבדוה באלי אקספרס שניתן למצוא בהן מגוון מאוד גדול של כלי עבודה בזול. כלי העבודה של אלי אקספרס לא מתחרות עדיין בכל העבודה היקרים של בוש או מקיטה אבל יש להם כבר היום לא מעט כלי עבודה ברמה ממוצעת ומעלה שיכולות להרחיב את מגוון כלי העבודה שלכם. לפעמים אפשר למצוא מציאות מדהימות במחירים זולים.

DEKO – החברה הכי מוכרת של כלי עבודה באלי אקספרס. יש להם מגוון גדול מאוד של כלים במחירים טובים. הרבה מהכלים הפתיעו אותי ברמה שלהם.

DTB – כלי עבודה מכל הסוגים. גם כלים ידניים טובים וגם כלים חשמליים.

WORKPRO – חנות מאוד גדולה עם מגוון מאוד גדול של כלי עבודה מכל הסוגים.

TOOLSTOP

images (2)

חנות נחמדה לכלי עבודה מאנdליה. אחרי הגדרת הקונה מישראל החנות מציגה את מחירי הכלים השונים בשקלים, וכן מציגה בקלות את מחיר המשלוח. הובלה עולה 176 ש"ח ולכן האתר מתאים בעיקר לקניית מוצרים יקרים שלפעמים ההנחה עליהם שווה את דמי המשלוח. ניתן לקנות מברגות ומקדחות ועוד כלים מכמה חברות גדולות – hitachi, macita, trand' stanely ועוד.
קישור לחנות toolstop

TOOLNET

הורד (3)

בחנות toolnet יש הרבה פעמים מבצעים ייחודיים על מוצרים מסוימים בהנחה גדולה, ולכן כדאי לבקר בה. החנות עושה גם משלוחים לישראל, אלא שהתשלום עבור המשלוח לא נגבה בשעת התשלום אלא רק אחריה. כדי להזמין לישראל יש צורך לסיים את ההזמנה, ולבקש משלוח בין לאומי ורק אחרי ההזמנה הם ייצרו אתכם קשר לגבי דמי המשלוח.
קישור לחנות tool net

SEARS

הורד (1)


החנות האמרקאית של סירס עושה משלוחים לישראל וגם מציגה את המחירים בעברית. בחנות הזו ניתן למצוא בתקופות ההנחנות בארה"ב מציאות של ממש. כמו כן, לחנות הזו יש גב חזק ואין חשש לגבי ההגעה של המוצרים והמשלוח. המגוון של הדברים בחנות של סירס הוא עצום. בחנות של סירס ניתן למצוא כלי עבודה של cratsman שהם בין הכלים הטובים בעולם.
קישור לכלי עבודה אצל סירס

Lee Valley

LogoLV


החנות הזו היא חנות נחמדה מאוד מקנדה שמתמחה בעיקר בכלים שקשורים לעבודה עם עץ. בחנות יש מגוון גדול של דברים שעוזרים לעבודה עם עץ. גם החנות הזו עושה משלוחים לישראל בנפרד מהקנייה, זאת אומרת אחרי שאתה מסיים את כל הקנייה הם יוצרים איתך קשר להשלמת המשלוח.
קישור לחנות Lee Valley

ROCKLER

רםםבךקר


חנות שמתמחה בעיקר בכלי עבודה של עץ, המגוון של כלי העבודה הוא מאוד גדול. אחרי שהחנות מזהה את הלקוח כמגיע מישראל המחירים באתר יוצגו בשקלים. מחירי ההובלה מצורפים אוטומטית לכל הזמנה.
קישור לחנות roocler

hardwaresales

hw_logo


חנות עם מוצרים גדולים וכבדים ממוינות לפי כל החברות הגדולות.  בחנות ניתן להשיג גם חברות שקשה מאוד למצוא בשוק הישראלי. כמו כן יש לחנות זו התמחות במאווררים מיוחדים לעבודה בעץ. לחנות יש משלוחים מסודרים לישראל. ניתן לבחור בין כמה סוגי משלוחים במחירים שונים.
קישור לחנות של hardwaresales

KUTZALL

logo (1)


חנות גדולה ומאוד נוחה שכוללת את כל סוגי האביזרים והכלים – מהקטנים ביותר עד הגדולים עם משלוח לישראל.
קישור לחנות kutzall

אתרים נוספים מתחום עבודת העץ.

האתרים האלו מתמחים בעיקר בכלים טובים של עבודת העץ. כדרי מאוד לבדוק את האתרים האלו עם אתם רוצים כלים מתקדמים ומקצועיים עם התמחות.

http://www.rockler.com/
http://www.woodpeck.com/index.html
https://www.pennstateind.com/
http://www.ptreeusa.com/index.htm
http://www.industrialabrasives.com/
http://www.hartvilletool.com/
http://www.highlandwoodworking.com/index.aspx
http://www.hardwaresales.com/
http://www.mlcswoodworking.com/
http://www.toolsfromjapan.com/store/
http://www.woodworkingshop.com/
http://www.gregdorrance.com/index.phphttp :
http://kutzall.com/
http://woodworker.com/

https://www.toolsforworkingwood.com/

כלי עבודה

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה