אמזון ישראל – איך לקנות מאמזון בישראל בצורה קלה ופשוטה!

משלוח חינם מעל 49 דולר

אמזון מציעים מבצע של קנייה עם משלוח חינם מעל 49 דולר. המבצע הוא לא על כל המוצרים אלא רק על מוצרים שכתוב ליד המשלוח שלהם שהם עם משלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. ההנחה יוצאת הכי משתלמת בקנייה של סל מוצרים בין 49 דולר לבין 75 דולר כי אז לא משלמים עדיין מע"מ, אבל גם במקרה שבו המחיר הוא מעל 75 דולר ההנחה עדיין משתלמת.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: סט של קורנינג, בגדים של HANES, קלווין קליין, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex ועוד הרבה מוצרים.

איך למצוא מוצרים באמזון שנשלחים לישראל?

חלק מהסיבה שהרבה אנשים נמנעים מלחפש מוצרים דרך אמזון היא העובדה שהרבה מאוד מוצרים לא נשלחים לישראל דרך החנות של אמזון, ולכן לא כדאי לחפש אותם שם. מעבר לזה, ככל שהמוצר הוא כבד יותר מחירי המשלוח הופכים להיות יותר יקרים, והמחיר של המוצר בתוספת המחיר של המשלוח מתחיל להיות לא אטרקטיבי יחסית למחירים שניתן להשיג את אותו המוצר בישראל.

אבל ככל שעוברות השנים כמות המוצרים של אמזון שנשלחת לישראל עולה, ולכן דבר ראשון הייתי בודק באתר הראשי של אמזון האם המוצר שאותו אנחנו נחפשים נמצא או לא.

קישור לגירסה העברית של אמזון

אבל לפעמים קשה למצוא באתר הראשי של אמזון את המוצר שאותו אתם מחפשים ואז ניתן לנסות להכנס לאתר הבינלאומי של אמזון (AMAZON GLOBAL) שמרכז את כל המוצרים שנשלחים לעולם ולעשות את החיפוש של המוצרים דרכו.

לקישור לאמזון גלובל.

זאת הדרך הטובה ביותר להגיע למוצרים של אמזון שנשלחים לישראל. כיוון שזו לא ההצעה הפשוטה של אמזון אנחנו מציעים להכניס את הדף הזה למועדפים שלכם.

אפשרות אחרת היא לנסות לקנות את המוצר באחת מזירות המסחר האחרות של אמזון.

זירות מסחר שונות של אמזון.

עם השנים אמזון פתחה חנויות מקוונות במדינות שונות עם מחסנים שונים ועם אתרים אחרים. היום ניתן למצוא הרבה מאוד חנויות של אמזון בכל רחבי הגלובוס. באמריקה יש חנות של אמזון גם בקנדה ובברזיל, ויש גם לא מעט חנויות במזרח הרחוק. אותנו מעניינות בעיקר החנויות של אמזון באירופה כי הן יחסית קרובות לישראל והמחיר של משלוח מהמדינות האלו יותר זול מאשר מהחנות הראשית של אמזון.

לזירות המסחר השונות: אמזון גרמניה, אמזון אנגליה.

צריך לקחת בחשבון שכל חנות של אמזון מוכרת את המוצרים על פי המחירים המקומיים של אותה מדינה, ולכן המוצרים שנמצא בזול באמזונים באירופה יהיו מוצרים מקומיים אירופאיים ויש עדיין לא מעט מוצרים שעדיף לקנות בחנות העולמית של אמזון.

האמת היא שגיליתי לאחרונה שיש מוצרים שלעולם לא הייתי מעלה בדעתי לחפש באמזון גרמניה, ולמרות זאת הרבה יותר זול לקנות אותם דרך אמזון. אחד מהבולטים ביותר בתחום הזה הם הברזים של חברת גרואה שנמכרים באמזון במחירים הרבה יותר זולים מאשר המחירים של אותה חברה בישראל. העובדה הזו די הפתיעה אותי כי חשבתי שבגלל שברזים הם מוצר גדול אז המחירים שלהם באמזון לא יהיו יותר זולים בגלל המשלוח אבל להתפעתי אחרי שבדקתי, המחירים כולל משלוח מאמזון גרמניה הרבה יותר זולים מאשר המחירים של הברזים האלו בישראל.

המוצרים היותר מובנים מאליהם הם מוצרי אופנה של חברות רבות. האמת היא שלפעמים קשה לי קצת לקנות בגדים בחו"ל כי אני מפחד שהמידות לא יתאימו לי, אבל בתחום הנעליים המצב הרבה יותר פשוט כי בדרך כלל אם אתה מכיר את המותג אתה יוכל לדעת איזו מידה תתאים לך, ולכן כבר שנים רבות אני מזמין לכל המשפחה שלי כפכפים של בירקנשטוק ונעליים של אקו מאמזון אירופה.

אמזון נכנסת לישראל?

בתקופה האחרונה מדברים הרבה מאוד על הכניסה של אתר האינטרנט אמזון לישראל, וזה יוצר בחודשים האחרונים הרבה מאוד התעניינות בחברה הזו. בינתיים נראה שהכניסה של אמזון לישראל הולכת להיות מאוד מוגבלת. הם כנראה לא מתכננים לפתוח כאן מחסנים משלהם, אלא רק לאפשר למוכרים ישראלים למכור מוצרים באופן מקומי ואולי גם לעשות ממשק מתורגם בעברית לאתר שלהם.

אבל עדיין יש הרבה מאוד דברים שכדאי לקנות מאמזון כי הם פשוט הרבה יותר זולים מהמחיר שלהם בארץ כולל המשלוח והמיסים.

מה כדאי לקנות מאמזון ולשלוח לישראל?

יש הרבה מאוד מוצרים שאני קונה באמזון. האמת היא שכמעט כל מוצר שאני מחפש באינטרנט בשנים האחרונות אני משווה גם עם אמזון ובחלק מהמקרים אני מאוד מופתע. את כל המוצרים שאני קונה מאמזון אני מקבל עם משלוח עד הבית ולכן גם מבחינת הנוחות הרבה פעמים יותר כדאי לקנות מאמזון.

ובכל זאת, מה המוצרים שכדאי כמעט תמיד לקנות מאמזון?

נעליים: ניו באלאנס, אקו, בירקנשטוק, קלארקס, רוקפורט, טימברלנד ועוד.

בגדים: אדידס, LEE, CATERS, קלוין קליין, REPLAY, ליוויס ועוד

סטי כלים של חברת קורנינג.

ברזים של גרואה, הנס גרואה ודלתא.

קצת על אמזון

חברת אמזון הייתה מהראשונות שהצליחו לזהות את השינוי הגדול שהאינטרנט מביא בכנפיו לעולם המסחר. אמזון החלה את דרכה כחנות ספרים ענקית שבה יכולת להזמין כל ספר בעולם. החידוש הגדול של החנות המקוונת היה שאתה יכול בקלות למצוא גם ספרים נדירים שלא תמצא בחנות הספרים שלידך, ושאתה יכול להזמין בקלות רבה ספרים בלחיצת כפתור. לא עברו שנים רבות ואמזון הפכה להיות חנות הספרים הגדולה ביותר בעולם, והיא הצליחה לכבוש את השוק הזה באופן מדהים.

אחרי תקופה לא ארוכה אמזון הבינו את הסיכוי שיש בפלטפורמה שהם יצרו ולכן הם התחילו למכור עוד מוצרים. תוך כמה שנים אמזון הצליחו להתרחב לעוד הרבה מוצרים. בשנים האחרונות, כל שמועה על כך שאמזון מתכננים כניסה מסיבית לתחום מוצרים חדש גורמת לירידה במניות של החנויות האחרות בתחום.

מה מיוחד באמזון?

היום, אמזון ידועה מכמה סיבות שהופכות אותה לזירת מסחר כל כך אטרקטיבית. דבר ראשון, מהרגע שהם נכנסו לשוק הם הציבו סטנדרט אחר לגמרי מהמקובל לשירות ואחריות. ההפנמה של העיקרון שהלקוח תמיד צודק היא כמעט מוחלטת. האמת היא, שהאווירה המוחלטת של השירותיות והאחריות הזו הצליחה לגרום לכך שהמחסום הפסיכולוגי הבסיסי מקניית מוצרים דרך הרשת הצליח להישבר.

היום, אמזון גם יודעת ברחבי ארצות הברית ואירופה להביא משלוחים תוך יום. העובדה הזו מצליחה לשבור עוד חסם שהיה עד לא מזמן מאנשים בקנייה באינטרנט והוא זמן המשלוח. הידיעה שאני יכול ללחוץ על הזמנה היום בבוקר ולקבל את המוצר עד מחר היא מדהימה, וגורמת לכך שלרוב האנשים הזמנה דרך האינטנרט הופכת להיות האפשרות המהירה יותר.

האם אמזון נכנסים לישראל?

בחודשים האחרונים מתבססת יותר ויותר ההבנה שאמזון מתכננים כניסה יותר ויותר גדולה לישראל. עדיין לא ברור מה יהיה ההיקף של הכניסה הזו לארץ. בהתחלה, הרבה אנשים הבינו שאמזון מתכננים לפתוח בישראל זירת מסחר מלאה כולל מחסנים שלהם ואתר נפרד. אם זה אכן היה מתממש, אז עולם המסחר המקוון הישראלי היה עובר שינוי בלתי נתפס.

אבל, ככל שעובר הזמן נראה שהכניסה של אמזון למסחר בישראל הולכת להיות הרבה יותר מוגבלת. אמזון עובדים הרבה מאוד פעמים עם מוכרים נוספים שיכולים למכור דרך הפלטפורמה של אמזון בתנאי שהם עומדים בתנאי השירות של אמזון. התכנון כנראה הוא לפתוח אתר (עדיין לא ברור אם הוא יהיה בעברית) שייתן קדימות ברורה למוכרים בשיראל בשביל קונים מישראל. כך נוכל לקבל אתר שהתוצאות הראשונות שנקבל בו יהיו ממוכרים שיעמדו בתנאי השירות של אמזון וישלחו לארץ במחיר המשלוח של ישראל.

ביטוח בחינם עם כרטיסי האשראי

היתרונות והחסרונות של קנייה מאמזון.

הסיבה העיקרית שמביאה אנשים לקנות מאמזון היא הפרשי המחיר שיש בין קנייה של מוצרים במחירי חו"ל לבין המחירים שלהם בארץ. מי שמחפש מוצרים מאוד פשוטים וזולים בדרך כלל ימצא את מבוקשו באתרים כמו אליאקספרס, אבל מי שרוצה לקנות מותגים עשוי להעדיף את אמזון בגלל העובדה שבאמזון הוא יקבל תמיד מוצרים מקוריים. כפי שכבר כתבתי, השירות של אמזון הוא גם כן מצויין ולכן החשש מקנייה באינטנרט נעלם בקנייה מאמזון.

גם זמני המשלוח של אמזון לישראל לא כל כך ארוכים, ורוב המוצרים מגיעים עד לפתח הבית שלכם תוך שבוע. בדרך כלל הזמנה באינטרנט מאמזון מחו"ל מגיעה אלי הביתה יותר מהר מהזמנה מקבילה שאני עושה מאחת החנויות בארץ. בתקופת הקורונה הייתה בעייה עם המשלוחים לישראל בגלל הירידה הגדולה בכמות של המטוסים מישראל לארצות הברית וחזרה, אבל בתקופה האחרונה עם הירידה בכמות החולים והעלייה במתחסנים המטוסים חזרו לעבוד, וגם המשלוחים מהירים וטובים. יש אפילו שמועות שאמזון מתכננת להחזיר את מבצעי המשלוח בחים מעל 49 דולר.

אלא שהבעיה הזו יכולה להפטר אם מכירים את זירות המסחר השונות של אמזון.

קנייה נבונה

המחירים של אמזון מתשנים כל הזמן ולכן כדאי הרבה פעמים להיות עם אצבע על הדופק ולעקוב אחרי המחירים של מוצרים שאנחנו אוהבים בחנויות האלו. התקופות הטובות ביותר לקנייה הן תקופות המבצעים של כל אחת מהמדינות.

יש הבדלים מסויימים בין תקופות הסיילים של מדינות שונות, ולכן זה מאפשר לנו להנות מכל החגים של גרמניה, אנגליה, צרפת ואיטליה. כמובן שזמן אחר שהוא מצויין לקניות מענקית הרשת הוא הבלאק פריידי בנובמבר, שסביבו יש הרבה מאוד הנחות בעיקר בתחום מוצרי החשמל והגאדג'טים.

אם אתם קונים מוצרי חשמל מחו"ל, אל תקנו אותם מאמזון ארה"ב לפני שבדקתם שהמוצר מתאים גם לחשמל בארץ כי אחרת אתם תצטרכו שנאי מיוחד. אם אתם קונים מאמזון גרמניה, זה בדיוק אותו חשמל כמו בישראל. באמזון אנגליה צריך מעביר פשוט שעולה כמה שקלים בגלל שצורת השקע היא שונה.

קנייה מהנה.

8 מחשבות על “אמזון ישראל – איך לקנות מאמזון בישראל בצורה קלה ופשוטה!”

 1. שלום. ברצוני לתקן את המידע אשר פרסמתם,לגבי אזהרת קניית מוצרי חשמל המגיעים מארה"ב.
  ישנם מכשירי חשמל אצלהם,אשר עובדים בתדירות 60 הרץ לעומת 50 הרץ ברשת שלנו. זה אומר כי לא מספיק לשנות בעזרת שנאי את מתח הרשת מ 115 וולט ל 230 וולט,אלא צריך לתת למישהו מוסמך לבצע את השינוי.
  לדוגמה,כל מוצר חשמלי אשר רשום עליו רק 60 הרץ, יזייף בתחילת עבודתו כמו למשל שעון חשמלי או דברים שבהם מבוססים על עקרון של שעון פנימי.
  בברכה
  גדעון זינגר
  טלפון
  03-5569965

  הגב
  • אמזון בעברי ואמזון באנגלית זה אותו אתר עם אותם מוצרים. אם בכל זאת אתה רוצה להחליף את השפה לאנדלית אתה יכול ללחוץ על הסמל של דגל ישראל ולבחור אנגלית

   הגב
 2. שלום, אני אוהבת לקנות מאמזון ארה״ב בגלל מחירים זולים יחסית ב$.
  הבעיה העיקרית היא מסירת החבילות בארץ ע״י דואר ישראל. דואר ישראל אינו שולח הודעה לגבי תאריך ושעת המסירה , אלא מצלצל בדלת של הלקוח. אם לא היית בבית החבילה חוזרת לאיזשהו מחסן ואם אתה פונה אליהם( אמזון בדואר ישראל)
  הם שולחים את החבילה לסניף דואר במרחק אווירי של 1.5ק״מ מהבית.
  זה ההסכם החדש בין אמאזון לדואר ישראל.
  בתנאים אלה עדיף לי לשלם יותר ולקנות בארץ, בלי עצבים
  ורפורטים על חניה לא חוקית.

  הגב
  • השירות של דואר ישראל השתפר מאוד בשנה האחרונה, ואמזון משתמשים בכמה שירותים.
   בכל מקרה אם קיבלת שירות לא טוב כדאי לדווח לאמזון

   הגב
 3. שלום וברכה

  אני מנסה לקנות לראשונה באמזון אבל זה מבקש ממני ליצור איזשהו כרטיס קבוע לתשלום.
  יש לי כבר משתמש, איך אפשר לקנות בצורה חד פעמית עם כרטיס אשראי רגיל?

  תודה

  נדב גרשוני

  הגב

כתיבת תגובה