איפה ניתן לקנות מוצרי גרואה בארץ?

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 65 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל65 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

לוגו גרואה

מוצרי האינסטלציה של גרואה נחשבים למוצרים ברמה הגבוהה ביותר בעולם האינסטלציה. לגרואה יש סדרות מעניינות במיוחד למטבחים ולחדרי אמבטיה. יש להם בצד ברזים ומקלחות רגילות, הרבה מאוד מוצרים ייחודיים שקשה למצוא אצל המתחרים.

קניית מוצרי גרואה מאמזון גרמניה.

גרואה היא חברה גרמנית שמייצרת היום בכל העולם, והמחירים שלה בחו"ל הם יותר זולים מאשר המחירים בארץ. מי שמחפש מוצרים זולים בישראל ברמה יחסית גבוהה עדיף שיחפש את המוצרים של חמת או יצרנים ישראלים אחרים. העניין הוא שיש לא מעט מוצרים ייחודיים של גרואה ומעבר לכך, האיכות של מוצרי גרואה נחשבת לאיכות של מוצרים ברמה אחרת לגמרי.

אם אתם רוצים לקנות את המוצרים של גרואה האפשרות הטובה ביותר היא לקנות אותם מאמזון גרמניה. בקישור הזה תמצאו מדריך שיעזור לכם בכל תהליך הקנייה מאמזון גרמניה. האמת היא שהעובדה שקנייה מאמזון היא יותר זולה מאשר קנייה של המוצרים בישראל היא קצת מפתיעה בגלל עלויות המשלוח שאני חשבתי שיהיו מאוד יקרות במוצרים האלו.

אני הופתעתי לגלות שלמרות מחירי המשלוח היקרים, עדייו המחייר של מוצרי גרואה בהזמנה דרך אמזון הם יותר זולים מאשר המחיר של אותם מוצרים בישראל. כנראה שהפער של המחיר בין גרמניה לישראל הוא מספיק גדול כדי שהוא יצליח לכסות על מחיר המשלוח.

בגלל מחיר המשלוח, קנייה מאמזון נהיית כדאית בעיקר במצבים שבהם אתם קונים הרבה מוצרים ביחד ואז מחיר המשלוח הופך להיות מרכיב פחות משמעותי מהמחיר הכולל של העיסקה.

האחריות שאמזון מציעה למוצרים שלה הוא טוב מאוד וגם אחרי שנים של שימוש תוכלו לפנות לאמזון ולהודיע שהמוצר התקלקל לכם ולקבל מהם שירות נהדר. קחו בחשבון שהשירות של אמזון הוא ברמה אחרת לגמרי לעומת השירות בארץ.

לוגו אמזון גרמניה

קנייה מאורגל – היבואנית הרשמית של גרואה

אם אתם רוצים לקנות את המוצרים של גרואה מהארץ כי לא מתחשק לכם להסתבך עם קנייה מחו"ל, אז האפשרות הראשונה שכדאי לבדוק היא קנייה ישירות מהיבואן הרשמי – אורגל. לאורגל יש חנות קונספט גדולה שנמצאת במרכז אי דיזיין מול קניון איילון ברחוב הלחי 7 בבני ברק. אולם התצוגה הגדול של החברה פתוח בימים א-ה בין 09:30-18:30, וביום שישי בין 09:00-13:00. ניתן לבקש ולקבוע אצלם הדרכה מיוחדת בטלפון מספר 03-9433433.

לאורגל יש רשימה גדולה של משווקים בכל רחבי הארץ שניתן לקנות מהם באופן עקיף את המוצרים ולקבל את האחריות של אורגל על המוצרים לשבע שנים. חברת אורגל עצמה הוקמה בשנת 2007 ומאז היא זאת שמשווקת ונותנת שירות לחברת גרואה העולמית בישראל. אחרי הקנייה של המוצרים אצל המשווקים המורשים צריך להכנס לאתר של החברה ולהפעיל את האחריות שתנתן רק במקרה של קנייה אצל אחד המשווקים הרשמיים.

קנייה מאביטל דיזיין

אחת החנויות המרכזיות שמוכרות את המוצרים של גרואה בשיראל היא אביטל דיזיין. זוהי אחת מהחנויות הגדולות ביותר בישראל במכירת מוצרים שקשורים לבנייה פרטית. החנות הזו פתוחה כבר כחמש עשרה שנה בארץ, והיא מוכרת ריצופים ואת כל הסוגים של הכלים הסניטריים.

החנות של אביטל דיזיין נמצאת ברחוב בן צבי 41, ראשון לציון, והיא פתוחה בימים א' – ה' בין השעות 09:00-19:00 וביום שישי בין השעות 08:30-13:30. שווה מאוד להשוות את המחירים של החנות הזו עם המחירים של היבואן הרשמי כי לפעמים יש הפרש גדול במחיר לטובת החנות הזו.

קנייה מהחנויות של נגב

בשנים האחרונות החנויות של נגב התנתקו מהמפעל הראשי של נגב שנסגר והם בעצם חנויות שיווק של מוצרים שקשורים לכל תהליך הבנייה, החל מריצופים וכלה בברזים וכל הכלים הסניטריים של המטבח וחדרי השירותים והאמבטייה.

נגב היא אחת המשווקות הרשמיות של חברת אורגל, ולכן האחריות שתקבלו על המוצרים שתקנו דרך נגב תהיה דרך היבואן הרשמי. הרבה מאוד פעמים כשקונים דרך נגב את המוצרים, אז כבר קונים את כל החבילה של ריצוף וכלים סניטריים ביחד. הייתרון של קנייה מנגב קשורה לעובדה שאתם מקבלים ראש שקט, ויכולים דרך נקודה אחת בלבד להצליח ולסגור את כל העיסקה.

לחנויות שמשווקות את המוצרים האלו יש שיטה שמצליחה לבלבל מאוד את כל הלקוחות ולא מאפשרת לנו לעשות השוואת מחירים מדוייקת. המחירים שרשומים על כל המוצרים הם מאוד יקרים ואת ההנחה אנחנו מקבלים בסוף על כל המוצרים כולם, עם אמירה שככל שההזמנה תהיה יותר גדולה, ההנחה גם תגדל.

השיטה הזו לא מאפשרת לבודד בקלות את המחיר של הכלים הסניטריים ולהשוות את המחירים שלהם לאפשרויות האחרות שעומדות בפנינו של קניית הכלים הסניטריים. אנחנו ממליצים להתעקש עם נגב ולבקש הצעת מחיר נפרדת לריצוף והצעת מחיר נפרדת לכלים הסניטריים כדי שאפשר יהיה להשוות.

הקנייה של כל המוצרים להלבשת הבית היא ארוע מפרך וקשה והרבה אנשים פשוט רוצים באיזה שהוא שלב רק לגמור עם העניין ולכן הם מתרשמים מההנחה שניתנת להם ויכול להיות שהם מפספסים בצורה הזו אפשרות להשוואת מחירים שתוציא אותם יותר בזול.

קנייה מהחנות של איציק ורועי או יהלום הבית

עוד שתי חנויות שמוכרות גרואה בזול ושווה ובדוק את המחירים שלהם הם החנויות של איציק ורועי והחנות יהלום הבית.

החנות של איציק ורועי היא חנות טמבור רגילה שהלכה וגדלה והיום יש להם תצוגה גדולה מאוד של מוצרי אינסטלציה למטבח ולאמבטיה שנמצאת ברחוב אברבאנל 76 בבני ברק. קחו בחשבון שהעסק שלהם סגור בשבת.

החנות של יהלום הבית הוא מרכז גדול מאוד לכל מוצרי הבית בבנייה ושיפוצים. החנות שלהם נמצאת בחולון ברחוב המלאכה 63.

בשתי החנויות האלה המבחר של מוצרי גרואה הוא קצת יותר קטן, אבל מצד שני לפעמים אפשר למצור שם מציאות מבחינת המחירים.

GROHE | GROHE Blue Chilled & Sparkling 2.0 Faucet | Product Video

כתיבת תגובה