סנדלי צ'אקו (Chaco) בזול מאמזון

הסנדלים של חברת צ'אקו הם סנדלים מאוד מוצלחים כבור כל מי שמחפש סנדלי נוחות יציבים. כבר הרבה שנים אנשים שאוהבים לטייל וללכת אבל אוהבים את החופש של סנדלים או כפכפים בוחרים ללכת איתם. סנדלי צ'אקו מתאימים גם להליכה במים, גם לחול הים וגם להליכות ארוכות. זו אחת הקניות המוצלחות ביותר עבור מטיילים ואנשי שטח.

אנחנו ממליצים לקנות את הסנדלים של צ'אקו באמזון בגלל שהמחיר שלהם באמזון הוא הרבה יותר נמוך לעומת המחיר של הסנדלים האלו בישראל. לפעמים ההבדל יכול להיות הבדל של עשרות אחוזים.

לקניית סנדלי צ'אקו באמזון.

עוד פרטים על סנדלי צ'אקו

על חברת צ'אקו

סנדלי צ'אקו נוצרו בשנת 1989 על ידי מדריך ראפטינג אמריקאי ממדינת קולורדו. המטרה שלו הייתה ליצור סנדלים וכפפכים כאלו שיהיו נוחים ללבישה גם בתוך המים וגם בהליכה יבשה בחוץ. העובדה שהסנדלים האלו נוצרו בשביל ראפטינג גורמת לכך שהם הסנדלים הטובות ביותר להליכה שיש בה גם זמנים של מעידה בתוך מים.

הסמל שהוא בחר לנעליים שלו היה של לטאה בשם ג'קו. זאת לטאה מאוד מוכרת שמופיעה בגדלים שונים ושנקראת כך בגלל הקריאה של הזכר בזמן החיזור שנשמעת עם הצליילם גה וקו. אחד הדברים שמייחדים את הלטאה הזו היא העובדה שהיא מצליחה להתקיים על משטחים מגוונים כולל למשל זכוכית, ולכן היא נבחרה לסמל את הסנדלים שאמורים לשמש משטחים שונים כמו מים, אדמה קשה וחול ים. מכאן גם נגזר השם של הסנדלים Chaco.

הלוגו של חברת צ'אקו

הסנדלים הכי מוכרים של החברה הם סדרת Z שלה, שיש בה מגוון גדול מאוד של מוצרים שונים. הייחודיות של הסנדלים באה לידי ביטוי בנוחות הגדולה שנובעת מההחזקה הטובה מאוד של הרגל, מההגבהה הנוחה שמתאימה למבנה של כף הרגל, מהרצועות הנוחות שמאפשרות לשנות את הגודל בקלות וממשטח הגומי המיוחד של הנעליים שיוצר תחושה מפנקת ונוחה. יש לחברה גם סדרות אחרות ולפעמים ניתן למצוא מציאות דווקא בסדרות האחרות הפחות פופולריות.

הנעליים של צ'אקו מתאימות מאוד למים כי הן יוצרות בתוך המים אחיזה טובה ונעימה והם לא סופגים לתוכם מים והם גם לא יורדים בקלות מהרגל. הסנדלים של צ'אקו גם מתאימים מאוד להליכה על החוף בגלל העובדה שהן מפלסטיק וקל מאוד להוציא מהם את החול בסוף הבילוי בים, והם גם מתאימים להליכה כי יש להן אחיזה מאוד טובה בקרקע. אחד המקומות המומלצים ביותר לסנדלים האלו הן חוף הים. אפשר לקחת את הסנדלים של צ'אקו לטיול בהרים והאחיזה שלהם בהליכה קשה היא נהדרת. הסנדלים של צ'אקו קיבלו את האישור של הארגון האמריקאי לבריאות כף הרגל (APMA).

מבנה הסנדל של צ'אקו

המדרך של הסנדלים של צא'קו עשוי בטכנולוגיה ייחודית שנוצרה בעקבות מחקר ופיתוח של כמה שנים על המבנה האנטומי של הרגל ונקרא LuvSeat.  המבנה כולל קשת גבוהה שנותנת תמיכה במרכז ומונעת את הנטייה של הרגל להכנס פנימה. התמיכה גם יוצרת תנועה אחידה של הרגל שמגיעה מהעקב ועד האצבעות בקווים ברורים וישרים ללא התעקמות. באזור העקב יש הגבהה מעוגלת שנתמכת משני הצדדים של העקב בהגבהה, כך שנוצרת בלימת זעזועים טובה של אזור כרית העקב.

הסנדל עצמו בנוי מפוליאוריטן. היתרון של החומר הזה הוא בכך שהוא שומר על הסנדל לאורך הרבה שנים, וגם מצליח להאבק בצורה טובה בחדירת זיעה ואבק לתוך הסנדל וכך למנוע ריחות חזקים מהסנדל. הסנדלים של צ'אקו הרבה פחות מסריחים מחברות אחרות. הרצועות של הסנדל מצליחות למרכז את הרגל בתוך הנעל בלי צורך בסקוצ'ים. לעובדה הזו יש ייתרון בגלל שהסקוצ'ים נוטים להתקלקל במהירות ובגלל שהם סוחבים איתם הרבה פעמים אבק או חול. הסוליה של הסנדלים של צ'אקו היא סוליה של חברת vibram והיא נחשבת לאחת הסוליות הטובות ביותר שיש בשוק הסוליות מגומי.

הסנדלים של צ'אקו בנויות באופן שונה במבנה שלהם לגברים ולנשים בגלל המבנה השונה של כף הרגל של גברים ונשים. מעבר לכך, גם בסנדלים לילדים יש התאמות מיוחדות של חומרים שמתאימים לגיל. לסנדלים יש שתי מידות רוחב כדי להתאים לאנשים עם מידת רוחב גדולה.

צ'אקו או שורש

המתחרה של צ'אקו בישראל היא חברת שורש המקומית. ההבדל בין הסנדלים הוא שהסנדלים של שורש נותנים תחושה יותר גדולה של חופש, ולכן חלק מהאנשים שהתרגלו לשורש יתקשו יותר עם הרצועות החזקות יותר של צ'אקו.

מצד שני, לצ'אקו יש מספר יתרונות לא מבוטלים. הסוליה של צ'אקו היא יותר חזקה והיא מחזיקה הרבה יותר שנים. ייתרון מאוד גדול של צ'אקו הוא בהליכה בחול בגלל שהחול לא נדבק לסקוצ'ים כמו בסנדלים של שורש. הסנדלים של צ'אקו מאוד מוצלחים גם במניעת החלקה.

על הקנייה מאמזון

לקנייה באמזון יש יתרונות רבים שאין בקנייה של מוצרים בצורה אחרת. כמובן שהייתרון הגדול ביותר בהרבה מאוד מהמקרים הוא הייתרון של המחיר. ניתן למצוא באמזון את הסנדלים של צ'אקו במחיר הרבה יותר זול מאשר המחיר שלהם בישראל. בקנייה עצמה אמזון ייחשבו לכם גם את מחיר המשלוח לישראל, ואפילו עם התוספת של המשלוח המחיר של הקנייה מאמזון בארצות הברית תהיה ברוב המקרים יותר זול מאשר המחיר של הסנדלים האלו בישראל.

במקרה שסכום הקנייה של הסנדלים שלכם יעלה על 75$ אתם תשלמו גם מס על הקנייה. לכן כדאי תמיד לחפש מוצרים שעולים פחות מהסכום הזה אם זה אפשרי. בכל מקרה אם אתם קונים מאמזון כמוכר הסכום של המיסים יתווסף גם הוא במעמד הקנייה ולא תצטרכו לשלם אותו מאוחר יותר. הסכום שאתם משלמים במעמד הקנייה הוא הסכום הסופי ולא תדרשו להוסיף עוד השלמות כלשהן בהמשך.

אבל חוץ מהמחיר יש עוד סיבות לקנות מאמזון. אולי אחת הסיבות העיקריות לקנייה מאמזון היא העובדה שהמבחר של אמזון הוא הרבה יותר גדול מאשר המבחר שאתם תפגשו בחנויות פיסיות בארץ. המבחר בכל החנויות הוא תמיד מוגבל ולעומת זאת המבחר במחסני הענק של אמזון הוא הרבה יותר גדול.

למשל, מי שמחפש סנדלי צ'אקו במידה רחבה יצליח למצוא כאלו הרבה יותר בקלות בחנות של אמזון מאשר בחנויות בארץ. גם מגוון הצבעים והצורות הוא הרבה יותר גדול בקנייה מאמזון מאשר בקנייה בחנות בארץ.

מעבר לכל הדברים האלה, כדאי לקחת בחשבון שאמזון ידועה בזכות שירות מצויין ואמינות ובזכות שירות לקוחות שהוא ממש ליגה אחרת לעומת כל האתרים האחרים ולכן חויית הקנייה מאמזון היא הרבה יותר טובה מאשר קניות אחרות.

סנדלי צ'אקו

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

מחשבה 1 על “סנדלי צ'אקו (Chaco) בזול מאמזון”

 1. שלום, אולי אפשר להיעזר בכם?
  היה לי חשבון אמזון באנגלית. לפתע הוא נעלם,
  ועולה לי אמזון בעברית. איך זה קרה?
  האם באמזון בעברית יש את אותם מוצרים באמזון באנגלית? הרי יש שם
  מיליוני מוצרים. מה עושים כדי לשחזר את החשבון שהיה לי באנגלית ולמה הוא נעלם?
  אין לי מושג מה עושים. אם לא אצליח לשחזר את הקודם, איך נרשמים לאתר שבעברית?
  חן טל' 054-7195264

  הגב

כתיבת תגובה