כל המידע על תיקי קיפלינג (KIPLING) בזול מאמזון

תיק עגול של קיפלינג

התיקים של קיפלינג הם תיקים שאנשים מאוד אוהבים. תיקי קיפלינג נחשבים תיקים מאוד אופנתיים ומאוד נוחים. התיקים מגיעים במגוון גדול מאוד של צבעים ועיצובים. התכנון שלהם מאוד נוח, ואלו הסיבות העיקריות לפופולריות הגדולה שלהם.

איפה כדאי לקנות תיקים של קיפלינג?

ניתן להשיג את התיקים של קיפלינג במספר חנויות בישראל. בין היתר ניתן למצוא תיקים של קיפלינג אצל היבואן הרשמי. אחד היתרונות בקנייה מהאתר הזה היא בכך שאתם יודעים שאתם קונים תיק מקורי של קיפלינג, כי יש לא מעט זיופים של תיקי קיפלינג, אבל המחיר באתר היבואן הוא הרבה פעמים מאוד יקר.

המחיר של תיקי קיפלינג בישראל הוא גבוה במיוחד, וזו סיבה שרבים נמנעים מלקנות את התיקים האלו. תיק של קיפלינג יכול לעלות בישראל אפילו 600 ש"ח ומעלה. זה באמת מחיר יקר מדי בשביל תיקים.

אנחנו מציעים לקנות תיקי קיפלינג באמזון במחיר הרבה יותר זול מאשר המחיר שלהם בישראל. היתרון הבסיסי של קנייה באמזון הוא בכך שניתן למצוא בו תיקים של קיפלינג במחירים הרבה יותר שפויים, וגם למצוא מגוון יותר רחב מאשר בחנויות בישראל.

לקניית תיקי קיפלינג באמזון

בקנייה של תיקים במחיר של מעל 75 דולר אמזון יוסיפו למחיר הסופי גם את המע"מ, ולכן תיקים כאלו יהיו בסופו של דבר קצת יותר יקרים. ההבדל הכי גדול במחיר הוא דווקא בתיקים שלא מגיעים לרף המס ועולים פחות מאשר 75 דולר.

לקניית תיקי קיפלינג באמזון מתחת לרף המס.

מאז שהקורונה נחלשה והטיסות הסדירות בין ישראל לארה"ב התחדשו המחיר של המשלוח מארה"ב רק הולך ויורד, וכך גם המשלוח של אמזון, ולכן המחיר כולל משלוח יותר זול מאשר המחיר של הנעליים האלו בישראל.

מגוון בינלאומי של תיקים.

חברת קיפלינג היא חברה יחסית צעירה בשוק והיא נוסדה בשנת 1987 ולכן מפתיעה לגלות את המהירות שבה היא הפכה למותג כל כך מוכר. הרעיון מאחורי הקמת החברה היה לייצר מגוון גדול של תיקים, שיהיו איכותיים מצד אחד, אבל מצד שני שתהיה בהם נגיעה של שובבות עיצובית והרפתקה. שוק התיקים היה נחשב לשוק כבד מאוד מבחינה עיצובית, והתיקים הקלילים שהתחילו להכנס לשוק היו ברמה מאוד נמוכה. חברת קיפלינג ניסתה לגשר בין שני הצרכים האלו.

KIPLING התחילה למכור את המוצרים שלה בבלגיה ומשם המשיכה לכבוש את כל העולם. כיום, קיפלינג היא מעצמה של תיקים עם תפוצה של מעל 55 מדינות ברחבי העולם. הייצור של התיקים התרחב גם הוא למדינות נוספות, ולא נמצא כולו בבלגיה.

קיפלינג הפכה להיות חברה בינלאומית אבל היא מנסה לשמור על ייחודיות בכל מדינה ולכן בכל מקום יש תיקים מיוחדים שנמכרים רק במדינה הזו ולא נמכרים באף מדינה אחרת בעולם. כך קיפלינג יוצרת בידול של הסניפים שלה לפי האופי של המדינות השונות.

כתוצאה מהמדיניות הזו יש תיקים שקיפלינג מוכרת רק בישראל ותיקים שהיא מוכרת רק במדינות אחרות. כשאתם קונים את התיק מאמזון, אתם מרוויחים גם אפשרות לקנות תיקים שבאופן רגיל אי אפשר להשיג אותם בישראל. בכלל, המגוון של התיקים שתמצאו באמזון גדול בהרבה מהמגוון שתמצאו בכל חנות פיסית אחרת בגלל שהם מחזיקים מלאי הרבה יותר גדול והרבה יותר מגוון.

כדאי מאוד למדוד במדוייק את הגודל של התיק שאתם רוצים ולהשוות אותו עם ההצעה באתר כדי שלא תהיו מופתעים בסופו של דבר כשהתיק יגיע לישראל. התיק יגיע אליכם הביתה עם שליח בצורה מאוד נוחה.

קפיצה עם תיק קיפלינג

אחריות ושירות

יתרון נוסף של קנייה מאמזון הוא בכך שמאחורי הקנייה שלנו עומדת חברת ענק שקיבלה את המוניטין שלה בזכות השירות הנהדר שהיא מספקת לאנשים. אם תהיה בעיה עם חברת השליחויות או שמשהו יהיה לא בסדר במוצר, אמזון תמיד תדאג לכך שתצאו מרוצים בצורה הטובה ביותר. אמזון גם דואגת לממש את האחריות שלה על מוצרים גם מעבר לים, וישראלים רבים מופתעים מאוד מרמת שירות הלקוחות שלהם שהיא ברמה אחרת לגמרי ממה שאנחנו בדרך כלל מכירים מישראל.

קיפלינג עצמה נותנת בדרך כלל אחריות של שנה על התיקים, ואם תקנו את המוצרים מהחנות הרשמית של קיפלינג בישראל תקבלו אחריות של שנה על המוצר. אם תבחרו לקנות את התיקים מאמזון הם בדרך כלל מבקשים לנסות לממש את האחריות מול היבואן הרשמי בארץ, ובדרך כלל היבואן הרשמי מחוייב לתנאים הינלאומיים של החברה. במקרה שהיבואן לא מסכים לממש את האחריות או שהשירות שהוא נותן לא מוצלח, אז אמזון נותנת בעצמה את האחריות. בחלק קטן מהמקרים הם מבקשים להחזיר את המוצר (בדרך כלל על חשבונם) כדי לתקן אותו, אבל בחלק גדול מהמקרים הם פשוט נותנים החזר על מחיר המוצר, ומוכנים להחליף אותו בחדש.

הייחודיות של תיקי קיפלינג

השם קיפלינג הוא שם יוצא דופן בעולם החברות. כשהמעצבים של החברה חיפשו את השם המתאים ביותר לחברה הם חשבו רחוק ורצו לתת לחברה שלהם שם שאפשר יהיה לבטא בקלות בכל מקום ברחבי העולם כולו. הם גם רצו שלשם הזה לא תהיה משמעות בעייתית באף שפה בעולם. את השם קיפלינג הם גזרו בסופו של דבר משמו של מחבר ספר הג’ונגל רודיארד קיפלינג.

לקיפלינג יש קטע משונה עם בובות של קוף שהם מכניסים לכל אחד מהתיקים שהם מוכרים ברחבי העולם. החיבור הזה הצליח למתג את קיפלינג באופן מדהים כך שלרבים מהלקוחות הפוטנצילים כל הזכרה של קוף מזכירה את החברה, והמראה של הקוף אצל לקוחה אחת, מראה לכלם שהיא קנתה מוצר של קיפלינג. גם העובדה שהשם של החברה קשור לשמו של מחבר ספר הג'ונגל תרמה גם היא להחלטה לשים קוף בכל המוצרים. הקוף גם עזר לחברה למתג את עצמה כחברה עם קריצה של שובבות.

כל קולקציה של תיקי קיפלינג מגיעה עם קוף משלה, וכל קוף נקרא על שם אחד מהעובדים של החברה ברחבי העולם. היום הקופים האלו הפכו להיות פריטים לאספנים ויש אנשים שיש ברשותם קרוב לחמישים קופים שונים של קיפלינג מסדרות שונות של תיקים. אם אתם רוצים לקבל את אחד הקופים של קיפלינג ואתם יודעים מה השם שלו, אתם יכולים לפנות לחברה בקישור הזה ויש סיכוי שהם יענו לבקשה שלכם. בקבוצת הפייסבוק הזו יעזרו לכם למצוא את השם של הקוף.

האם הקיפלינג שלי מקורי או מזוייף?

בגלל ההצלחה הגדולה של חברת קיפלינג מסתובבים בשוק הרבה מאוד תיקים שהם זיוף של התיקים של קיפלינג אבל כמובן מדובר בתיקים הרבה פחות טובים מהתיקים של קיפלינג. אחד היתרנוות בקנייה מהיבואן הרשמי או מהחנות של אמזון היא שאתם יודעים בוודאות שקיבלתם תיק מקורי ולא זיוף. אם קניתם במקום אחר, תנסו לוודא שהתיק לא מזוייף. הבעיה היא שלא תמיד כל כך קל לזהות האם התיק מקורי או שהוא זיוף.

הרבה פעמים ניתן להבחין שהתיק מורכב משתי קולקציות שונות או שהצבעים שלו לא אחידים ואז זה סימן ברור שמדובר בזיוף. בהרבה מאוד מהזיופים הרוכסנים של התיק הם לא ברמה מספיק גבוהה או שהשם KIPLING שמופיע עליהם מופיע עם שיבוש כלשהו.

סימן נוסף קשור לקוף שמגיע עם התיקים של קיפלינג. לכל תיק של קיפלינג מוצמד קוף קטן (לפעמים במוצרים קטנים מאוד כמו ארנקים לא תקבלו קוף כזה). התוית אמורה להיות מוצמדת לזרוע השמאלית של הקוף ולא להיות מחוברת בכלל לגוף שלו. בתיקים מזויפים הרבה פעמים אין קוף או שהתוית מחוברת לגוף של הקוף.

סימן נוסף קשור ללוגו שנמצא על התיק. הלוגו של התיק תמיד יהיה בצבע מאוד קרוב לצבע של התיק עצמו, בעוד שבזיופים ניתן הרבה יותר בקלות להבחין שהלוגו הוא לא חלק מהתיק.

לסיום, כדאי להסתכל בתוית שבתוך התיק. לכל תיק יש תוית פנימית שבה מופיע הצבע של התיק, השם שלו והקוד שלו בחברה.

ניקיון ותחזוקה של תיקי קיפלינג

כמו כל מוצר שעשוי מחומרים טבעיים, גם התיקים של קיפלינג צריכים שימור כדי שהם ייראו במיטבם. כדאי לדאוג לנקות כל לכלוך שנדבק לתיק באופן מיידי עם מגבון כדי שלא יווצר מצב של לכלוך עיקש שנדבק לתיק וקשה להוריד אותו.

מדי פעם כדאי לעשות ניקיון יותר יסודי לתיק. התחילו לנקות את העור החיצוני בעזרת מטלית לחה תוך כדי תנועה בכיוון של הסיבים. שימו לב – בשום מצב אל תשתמשו בחומרים חריפים לניקוי או באקנומיקה. אל תמלאו את התיק בהרבה מים. כשמייבשים את התיק אסור לעשות את הייבוש ליד תנור או תחת שמש ישירה כי החום והשמש עלולים לעוות את הצורה של התיק.

אחד החסרונות של חברת קילינג היא שהם לא מציעים שירות ניקיון יסודי לתיקים. נקווה שיום אחד הם יישרו קו עם ספקי עור אחרים ויתחילו להציע שירותי ניקוי בתשלום מטעם החברה.

קניה מהנה.

מוצרים נוספים שכדאי לקנות

עדכון חשוב: אמזון יצאו במבצע מדהים של הרבה מאוד מוצרים במשלוח חינם בקנייה מעל 49 דולר. כדאי לבדוק את המבצע כאן.

דוגמאות למוצרים שניתן לקנות עם משלוח חינם: בגדים של HANES, קלווין קליין, אדידס, under armour, ליוייס, טומי הילפגר, alo yoga, נאוטיקה, ניו באלאנס כלים של Rubbermaid, oxo, pyrex, קורנינג, בקבוקי contigo ועוד הרבה מוצרים.

כדי להשלים ל49 דולר אפשר להוסיף מוצרים קטנים במחירים מאוד טובים במשלוח חינם כמו: קולגייט, דאודורנטים, זיפלוק, גילט, קרסט ועוד.

כתיבת תגובה